Toplam 300 adet ürün

Medaim Yanık, Çocuk Yetiştirirken: -Travmatik Yanlışlar-Geliştiren Doğrular

Çocuk Yetiştirirken: -Travmatik Yanlışlar-Geliştiren Doğrular
Medaim Yanık
Erdem Yayınları

İnsan hayatı mutlu, hüzünlü, travmatik birçok anıyla doludur. Bu anıların bir kısmı kişiye iyi gelip güç kazandırırken bir kısmı da kişinin hayatında zorluklar ...

18.24 TL 24 TL -24%

Tuba Kılıç, Dengi Dengine Evlilikler

Dengi Dengine Evlilikler
Tuba Kılıç
Vadi Yayınları

Evlilik bir ?yaşam birliğine? imza atmak demektir. Yaşam birliğinin temelinde ise paylaşım vardır. Evlilik iki hayatı bir çatı altında toplayıp, o çatının ...

20.40 TL 30 TL -32%

, Sihirli Yıllar

Sihirli Yıllar

Nobel Yaşam

Kitap, 1950?lerin sonunda okuyucu ile buluşmuş ve üzerinden 60 yıl geçmiş olmasına karşın çağını yakalıyor. Kitabın en büyük katkısı düşünme biçiminin ...

22.50 TL 30 TL -25%

, Benim İlk 100 Kelimem

Benim İlk 100 Kelimem

Limonkids

? Pedogoglar tarafından özel olarak hazırlanmıştır. ? Kelime Hazinesi genişler.   (Tanıtım Bülteninden) ...                                                                             

17.43 TL 24.90 TL -30%

, Benim İlk 100 Hayvanım

Benim İlk 100 Hayvanım

Limonkids

? Pedogoglar tarafından özel olarak hazırlanmıştır. ? Kelime Hazinesi genişler.   (Tanıtım Bülteninden) ...                                                                             

17.43 TL 24.90 TL -30%

Peter Worley, Felsefe Makinesi

Felsefe Makinesi
Peter Worley
Paraşüt Kitap

25 Hikâyeyle 25 Büyük Felsefi Soru! Felsefe Makinesi?nin sayfalarını çevirdikçe felsefenin en büyük sorularıyla karşılaşacaksınız: ?Zaman nedir??, ?İnsanlar ...

22.75 TL 35 TL -35%

Bahar Sarıkaya, Anneler Çıldırmış Olmalı!

Anneler Çıldırmış Olmalı!
Bahar Sarıkaya
Nar Ağacı Yayınları

Sevgili veliler! Hatırlatmak isterim ki ?merhaba? ?günaydın? ?eline sağlık? ?lütfen? ?rica ederim? ?özür dilerim? ?teşekkür ederim? gibi ifadeler önce EVDE ...

13.60 TL 17 TL -20%

Oya Akbaş, Anne Karnında Yuva Sıcaklığı

Anne Karnında Yuva Sıcaklığı
Oya Akbaş
Yediveren Yayınları

İki bebek geldi dünyaya:Biri istendi, çok sevildi, takdir gördü?Diğeri istenmedi, sevilmedi, şiddet gördü?İkisi de büyüyüp serpildi. Biri ona uzatılan bir ...

14 TL 20 TL -30%

Saniye Bencik Kangal, Evlat

Evlat
Saniye Bencik Kangal
ELMA Yayınevi

İster âlim ol ister zalim; dünyadaki ilk rolün evlat olmaktı. Önce anne babalarımızın sonra da bu toplumun evlatları olduk. Toplum bir kanaviçe gibi ince ince ...

25.60 TL 32 TL -20%

Aydan Aydın, Vaka Örnekleriyle Çocukluktan Ergenliğe Otizmde 2.Adım

Vaka Örnekleriyle Çocukluktan Ergenliğe Otizmde 2.Adım
Aydan Aydın
Nobel Akademik Yayıncılık

Her şeyin bilindik, herkesin tanıdık olduğu bir dünya aynı zamanda güvenilir ve anlaşılır bir dünya olurdu değil mi? Aslında normal dediğimiz de bu ...

20.50 TL 25 TL -18%

Mehmed Paksu, Kadın ve Evlilik

Kadın ve Evlilik
Mehmed Paksu
Rodos

Günümüzde en fazla zarar gören ve devamlı surette istismar edilen meseleler arasında kadın, evlilik ve aile ilk sıralarda yer alır. Gün geçmez ki, çeşitli ...

7.71 TL 11.02 TL -30%

Ebru Albayrak Sidar, Duyulmak İstiyorum

Duyu'lmak İstiyorum
Ebru Albayrak Sidar
Sola Unitas

Hareket ve Duyu Sistemleri Gelişimin Temel Taşlarıdır Ebru Albayrak Sidar?ın bu kitabını okumanın, çocuklarımızın gelişiminde ortaya çıkan sorunlara değişik ...

22.40 TL 32 TL -30%

Gözde Erdoğan, Ben Ne Söylerim Çocuğum Ne Anlar

Ben Ne Söylerim Çocuğum Ne Anlar
Gözde Erdoğan
Nemesis Kitap

?Yaşadıklarımı unutabilirim, algılamayabilirim ama hissettiğim duyguları asla unutmam!? Bir ebeveyn olarak çocuğunuza en iyiyi sunma endişesiyle çabalarken, ...

16.80 TL 24 TL -30%

Gözde Erdoğan, Hayat Oyunla Başlar 3-6 Yaş

Hayat Oyunla Başlar 3-6 Yaş
Gözde Erdoğan
Nemesis Kitap

?Oyun yaşamın provasıdır.? Çocuklarımızla oyun oynarken, oyuncaklarının onu her koşulda geliştirmesini arzu ederiz. Çocuklarımız için onun gelişimini ...

14 TL 20 TL -30%

Gözde Erdoğan, Hayat Oyunla Başlar 0-3 Yaş

Hayat Oyunla Başlar 0-3 Yaş
Gözde Erdoğan
Nemesis Kitap

?Çevrenizde oyun oynamayan bir çocuk varsa çocukluğu elinden alınmıştır.? Çocukluğunuzu hatırlar mısınız? Peki çocukluğunuzla ilgili anılarınız nasıldır? ...

16.10 TL 23 TL -30%

Gözde Erdoğan, Hayat Evde Başlar

Hayat Evde Başlar
Gözde Erdoğan
Nemesis Kitap

Ebeveyn olarak çocuğumuzu güçlü, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendine güvenen, başarılı bireyler olarak yetiştirmek istiyoruz. Peki çocuğun kimlik ve ...

16.80 TL 24 TL -30%

Sevda Kocatepe, Biri Annelik mi Dedi?

Biri Annelik mi Dedi?
Sevda Kocatepe
Yediveren Yayınları

?Kadınlar zayıf ama anneler güçlüdür.? diyor ünlü yazar Victor Hugo. Ne kadar doğru bir sözdür tartışılır ama anneler gerçekten güçlü olmalı... Hem de öyle ...

14.70 TL 21 TL -30%

Yeşim Varol, 100 Kadın 100 Erkek-Sorunlar ve Çözümleri

100 Kadın 100 Erkek-Sorunlar ve Çözümleri
Yeşim Varol
İnkılap Kitabevi

Her insan ayrı bir dünya, her çift başka bir hikâye? Bu kitapta 100 kadın ve 100 erkeğin hikâyesini okuyacaksınız. Bazen aynı, bazen farklı hikâyelerin ...

19.60 TL 28 TL -30%

Ramazan Çelik, Sağlıklı Aile Sağlıklı İletişim

Sağlıklı Aile Sağlıklı İletişim
Ramazan Çelik
Kitab-ı Hayat

- Aile içinde sağlıklı iletişim nasıl olmalıdır? - Sağlıklı iletişimin kuralları nelerdir? - Ailede anne-baba iletişimde nasıl örnek olmalıdır? - Anne-baba ...

11.68 TL 16 TL -27%

Aletha J. Solter, Ağlamalar ve Öfke Nöbetleri

Ağlamalar ve Öfke Nöbetleri
Aletha J. Solter
Doğan Kitapçılık

Çocuğunuz ağlayarak aslında ne anlatmak ister? Ağlamaya ihtiyacı olduğunu nasıl anlarsınız? Öfke nöbetlerinin anlamı nedir? Çocuğunuz ağlamalarını bastırmayı ...

21 TL 30 TL -30%