Toplam 2018 adet ürün

Kolektif, Gözlerinden Öperim (Turan Erola Mektuplar)

Gözlerinden Öperim (Turan Erola Mektuplar)
Kolektif
Selam Yayınları

Türk resminin önemli isimlerinden Turan Erol, usta bir ressam olduğu kadar bir dost canlısıdır da. Zaman içinde birçok dostundan, sorununu, sevincini, ...

0 TL

Bayram Çinkil, Bayramlıklar -2

Bayramlıklar -2
Bayram Çinkil
Vesta

...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

0 TL

Bayram Çinkil, Bayramlıklar 3

Bayramlıklar 3
Bayram Çinkil
Vesta

...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

0 TL

Atalay Girgin, Başbakanın Günlüğü

Başbakanın Günlüğü
Atalay Girgin
Vesta

?Başbakanın Günlüğü?, Atalay GİRGİN?in ?Mehdi ve Mesih? ile başlayan ?Lağımpaşalı?yla devam eden ?Kemeutopyalılar? roman dizisinin üçüncü kitabı. Girgin, ilk ...

11 TL

Feridun Andaç, Geçen Zamanın İzinde Kentler

Geçen Zamanın İzinde Kentler
Feridun Andaç
Heyamola

Geçen Zamanın İzinde: Kentlerde yer alan denemeleriyle bir kent gözlemcisi, yeryüzü gezgini olarak karşımıza çıkıyor Feridun Andaç.Kent izleğinden yola ...

20 TL

Fazlı Kazar, Ünlülerin Başarı Öyküleri

Ünlülerin Başarı Öyküleri
Fazlı Kazar
My Kitap Yayıncılık

Hüner, Yolu Olmayan Yere Yol BulmaktırAfrika kâşiflerinden gezgin David Livingstonea Güney Afrikadaki bir dernek şu mektubu göndermişti:- Bulunduğunuz yere ...

0 TL 0 TL -30%

İsmet Abalıoğlu, Adresini Arayan Mektuplar (Bir İş Adamının Portresi ve Anıları)

Adresini Arayan Mektuplar (Bir İş Adamının Portresi ve Anıları)
İsmet Abalıoğlu
Goa Basım Yayın

Yazma özürlü bir adamdı. Uykusuz gecelerde önce her gece vatan kurtarmaya başladı, sonra da vatan kurtarmak, toplumsal meseleler karşısında tepkisini dile ...

0 TL

Enver Demirkan, Virgülce

Virgülce
Enver Demirkan
Bizim Kitaplar Yayınevi

Bir zamanlar halkın tek eğlencesi siyah beyaz televizyonlar vardı. Belli saat aralığında yayın yapar, saat 24.00ü gösterdiğinde haberlerin ardından İstiklal ...

10.5 TL 15 TL -30%

Hilmi Taşkın, Ne İstiyor Bu Şemsi? (Bir Anadolu Çerkezinin Anıları)

Ne İstiyor Bu Şemsi? (Bir Anadolu Çerkezinin Anıları)
Hilmi Taşkın
Cinius Yayınları

Öznesi olduğum Abazalarla Çerkezlerin, kültür birliği ve yaşam biçimleri ile yakın ilişkilerini gördükçe, yan yana yaşadıkları diğer halklardan farklı ...

0 TL 0 TL -30%

Neşe Doster, Yüreğim Karsta Kaldı

Yüreğim Kars'ta Kaldı
Neşe Doster
Kırmızı Kedi Yayınları

Kars, sadece gözümü açtığım yer değildir. Anılarımdır, acıyı, mutluluğu, başarıyı, yenilgiyi yavaş yavaş yaşayarak, tadarak öğrendiğim yerdir. Oraları ...

0 TL

Feyza Hepçilingirler, Filizin Boy Verdiği (Türkçe Günlükleri 5)

Filizin Boy Verdiği (Türkçe Günlükleri 5)
Feyza Hepçilingirler
Everest Yayınları

Ben olsam bu kitabı okur muydum? Yayımlamayı düşündüğüm her kitap için kendime sorduğum soru budur. Günlük okumayı seviyorsam bu kitap bana sıcak gelecektir. ...

0 TL 0 TL -25%

Ali Kocatepe, Hey Gidi Dünya Hey (Anılarla Piştim, Şimdi Demleniyorum)

Hey Gidi Dünya Hey (Anılarla Piştim, Şimdi Demleniyorum)
Ali Kocatepe
Doğan Kitapçılık

Unutulmaz bestelere imza attı: Hey Gidi Dünya Hey, Dönme Dolap, Meskenim Dağlar, Ben Sana Vurgunum, Melankoli, Heyamola, Küçük Bir Aşk Masalı, Çocuklar Gibi, ...

33 TL

Dilek Kent, Erenköyde Duvarlar

Erenköy'de Duvarlar
Dilek Kent
Cinius Yayınları

O sokaktan geçerken, kapı aralığından gözüme çarpan ilk şey ateşin karşısında çömelmiş, kendi aralarında gülen şakalaşan, yırtık pırtık giysili çocuklar ...

8.75 TL 12.5 TL -30%

Metin Önal Mengüşoğlu, Harput Şehrengizi

Harput Şehrengizi
Metin Önal Mengüşoğlu
Okur Kitaplığı

Türkiye Yazarlar Birliği 2000 Yılı Yılın Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları Ödülü kapsamında yılın Şehir Kitapları dalında ödüle layık görülen Harput ...

0 TL 0 TL -25%

Kolektif, Kaktüsler Susuz da Yaşar (Kadınlar Mamak Cezaevini Anlatıyor)

Kaktüsler Susuz da Yaşar (Kadınlar Mamak Cezaevini Anlatıyor)
Kolektif
Dipnot Yayınları

12 Eylül sonrası Mamak Cezaevinde hapis yatmış 46 kadının cezaevi anıları.Mamak... 12 Eylül darbesinin ardından bir cezaevi... Ve Türkiyenin her tarafını çok ...

0 TL 0 TL -20%

Meral Tüzün, Sevginin Son Kanıtı (Kızım Berivan İçin Mücadelem)

Sevginin Son Kanıtı (Kızım Berivan İçin Mücadelem)
Meral Tüzün
Arkadaş Yayınları

Bu bir rüyaydı ya da daha çok bir kâbus...Dairemizin penceresinden sarkmış, kızıma bakınıyor ama onu göremiyordum. Ona sesleniyor, bağırıyordum.Sonra birden ...

0 TL 0 TL -23%

Mustafa Mutlu, Sonra Hayat Yeniden Başlar

Sonra Hayat Yeniden Başlar
Mustafa Mutlu
Doğan Kitapçılık

Bu kitapta anlatılanlar:Sıradan ama özel...Günlük ama ömürlük..Küçük ama büyük...Basit ama zor...Sığ gibi ama derin...Mustafa Mutlu, bir aile öyküsü etrafında ...

0 TL

Nazım Hikmet Ran, Bu Şehir Güzelse Senin Yüzünden (Nazım Hikmetten Vera Tulyakovaya Kartpostallar)

Bu Şehir Güzelse Senin Yüzünden (Nazım Hikmet'ten Vera Tulyakova'ya Kartpostallar)
Nazım Hikmet Ran
Yapı Kredi Yayınları

Nâzım Hikmet ve Vera Tulyakova 1955te tanışmalarının ardından Ocak 1960ta birlikte yaşamaya başlarlar. Bu süreç içinde Nâzım Hikmet, Vera Tulyakovaya seyahat ...

0 TL 0 TL -30%

Arif Orhan, Herkes Zengin Olabilir

Herkes Zengin Olabilir
Arif Orhan
Sokak Kitapları Yayınları

Arif Orhan Denizlili anne babanın ikinci çocuğu olarak 1964 yılında Denizli Çal ilçesi Mahmutgazi köyünde dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve teknik lise ...

0 TL 0 TL -35%

Pınar Sünger, Aya Uçan Kelebek

Ay'a Uçan Kelebek
Pınar Sünger
Adımlar Yayınevi

Meleğim, Hiç beklemediğim bir zamanda karşıma çıktın. Hiç beklemediğim bir anda sana âşık oldum. Evet, ilk âşık olduğum adamsın. Teksin, özelsin, bir ...

0 TL