Toplam 33 adet ürün

37% Sir Arthur Conan Doyle, Sherlock Holmes - İz Peşinde Zorlu Takipler 7+

Sherlock Holmes - İz Peşinde Zorlu Takipler 7+  

Sir Arthur Conan Doyle  
Siyah Beyaz Yayınları  

Arthur Conan Doyle'un yarattığı Britanyalı hayalî dedektif 6 Ocak 1854'te Londra'da doğmuştur. İlk hikâyesi olan Kızıl Dosya 1887 yılında gazetede basılmaya ...

12.00 7.56 TL  
37% Sir Arthur Conan Doyle, Sherlock Holmes - Hırsızların Maskesi Düşüyor 7+

Sherlock Holmes - Hırsızların Maskesi Düşüyor 7+  

Sir Arthur Conan Doyle  
Siyah Beyaz Yayınları  

Arthur Conan Doyle'un yarattığı Britanyalı hayalî dedektif 6 Ocak 1854'te Londra'da doğmuştur. İlk hikâyesi olan Kızıl Dosya 1887 yılında gazetede basılmaya ...

10.00 6.30 TL  
37% Sir Arthur Conan Doyle, Sherlock Holmes - Gizli Planların Karanlık Gölgeleri 7+

Sherlock Holmes - Gizli Planların Karanlık Gölgeleri 7+  

Sir Arthur Conan Doyle  
Siyah Beyaz Yayınları  

11.00 6.93 TL  
37% Sir Arthur Conan Doyle, Sherlock Holmes - Gizemli Mesajların Peşinde 7+

Sherlock Holmes - Gizemli Mesajların Peşinde 7+  

Sir Arthur Conan Doyle  
Siyah Beyaz Yayınları  

11.00 6.93 TL  
37% Sir Arthur Conan Doyle, Sherlock Holmes - Bulmaca Gibi İpuçlarının Ardında 7+

Sherlock Holmes - Bulmaca Gibi İpuçlarının Ardında 7+  

Sir Arthur Conan Doyle  
Siyah Beyaz Yayınları  

11.00 6.93 TL  
35% Gamze Sürcan, Rüyalarımın Koyunu

Rüyalarımın Koyunu  

Gamze Sürcan  
Kırmızı Kedi Yayınları  

Birini çok özlediğinde, kalbinin ortasına koca kulaklı, kocaman bir fil oturur mu? Peki ya, cebinden yaşama sevinci çıkarıp seni gülümseten arkadaşın oldu mu ...

18.00 11.70 TL  
35% Fatih Cöngevel, Park Etme Abi Mal Gelecek! - Teğmen Nabiragın Dünya Raporları 1

Park Etme Abi Mal Gelecek! - Teğmen Nabirag'ın Dünya Raporları 1  

Fatih Cöngevel  
Genç Hayat  

Yıllardır türkiye?de yaşayan bir uzaylının gizli notları bu kitapta! Sizce gerçekten uzaylılar var mı? Varsa bizi ziyaret ediyorlar mı? Ediyorlarsa niye hiç ...

22.00 14.30 TL  
35% Erdem Seçmen, Okumayı Seven Köpek

Okumayı Seven Köpek  

Erdem Seçmen  
Bulut Yayınları  

Okumayı yazmayı öğrenmeseydi küçük köpek, olmazdı iki sözü, bu dünyaya söyleyecek. Yüzlerce dostu var, şimdi küçük köpeğin. Söyler ona kitaplar, cevabını bil ...

22.00 14.30 TL  
35% Aylin Aydın, Karıncalar Şarkı Söyler mi?

Karıncalar Şarkı Söyler mi?  

Aylin Aydın  
Bulut Yayınları  

?Ben daha küçüğüm, her şeyi bilmiyorum, ama büyükler de bazen bilmiyor her şeyi. Ben çocuğum ya, her şeye şaşırıyorum; ama büyükler de şaşırıyor bazı şeylere. ...

22.00 14.30 TL  
35% Stella Tarakson, İşte Herkül Geliyor! - Cesur Cem ve Beceriksiz Kahramanlar 1

İşte Herkül Geliyor! - Cesur Cem ve Beceriksiz Kahramanlar 1  

Stella Tarakson  
The Çocuk  

Cesur Cem ve Beceriksiz Kahramanlar dizisinin ilk kitabında, Cem, yaşayan süper kahraman Herkül ile tanışıyor. Herkül?ün tek istediği yardım etmek olsa da ...

29.00 18.85 TL  
35% Stella Tarakson, Hera’nın Korkunç Tuzağı - Cesur Cem ve Beceriksiz Kahramanlar 2

Hera’nın Korkunç Tuzağı - Cesur Cem ve Beceriksiz Kahramanlar 2  

Stella Tarakson  
The Çocuk  

Cesur Cem ve Beceriksiz Kahramanlar dizisinin ikinci kitabında Cem, annesinin vazosunu kullanarak Antik Yunan?a seyahat edebileceğini öğreniyor. Cem, yeni ...

29.00 18.85 TL  
Halil Fincan, Bay Kaduf’un Acayip Makinesi

Bay Kaduf’un Acayip Makinesi  

Halil Fincan  
İthaki Çocuk  

Çılgın Mucit Bay Kaduf, Şala Bala kentinin dışındaki tuhaf evinde, tek başına yaşıyordu. Şala Bala?nın yöneticisi Şişpanyol, her ayın sonunda Haberci?yi bu ...

16.00 16.00 TL  
35% Dustin Brady, Oyun Kapanı-1

Oyun Kapanı-1  

Dustin Brady  
Beyaz Balina Yayınları  

Odasında oturmuş ders çalışan on iki yaşındaki Jesse, arkadaşı Eric?ten gelen bir mesajla kendini akıl almaz bir maceranın ortasında bulur. Beş dakika önce ...

14.00 9.10 TL  
35% Katherine Woodfine, Sofi Göklerde

Sofi Göklerde  

Katherine Woodfine  
Tudem Eğitim Hizmetleri  

Korkularınızı yenmek için bazen sadece gökyüzüne bakmanız yeterli! Küçük Sofi'nin korkmadığı şey yok. Farelerden gölgelere, gök gürültüsünden kedilere her ...

18.00 11.70 TL  
35% Aytül Akal, Oğlum Nerdesin?

Oğlum Nerdesin?  

Aytül Akal  
Tudem Eğitim Hizmetleri  

Aytül Akal?dan her kuşağa seslenen, ?iyileştirici? öyküler? Üretken yazar Aytül Akal?ın, kendi çocuklarıyla olan ilişkilerinden esinlenerek kaleme aldığı Kız ...

14.00 9.10 TL  
37% Hande Efe, Kaşif Melek

Kaşif Melek  

Hande Efe  
Cinius Yayınları  

Aslında her şey kızımın ?anne bana bir masal anlat ama bilmediğim bir masal olsun? demesiyle başladı. Kızıma uyumadan önce anlattığım bu küçük uydurma ...

12.00 7.56 TL  
37% Emrah Yıldız, Hayat Çiçeği

Hayat Çiçeği  

Emrah Yıldız  
Cinius Yayınları  

Duygularım beni esir aldı. Bütün geçmişim gözümde canlanıverdi. Gözlerimdeki yaşları, içimdeki sızıyı engelleyemiyordum. Ağlıyordum, annem beni ...

12.00 7.56 TL  
40% Kolektif, Kunduz Toya’nın Maceraları

Kunduz Toya’nın Maceraları  

Kolektif  
Çamlıca Basım Yayın  

?Kunduz Toya?nın Maceraları? hikaye seti Toya adında küçük bir kunduzun başından geçen maceraları ve bu esnada hissettiklerini anlatmaktadır. Set, ahlaki ...

80.00 48.00 TL  
35% Kolektif, Fırçala Dişi Bitir İşi - Çürük Ali Mikrop Necati

Fırçala Dişi Bitir İşi - Çürük Ali Mikrop Necati  

Kolektif  
Eksik Parça  

Güneş yavaş yavaş doğmaya başladı, mikroplar mahallesindeki odamın içi iyice ısındı. Bu tek bir şey demek: Yemek vakti! Şimdi canım arkadaşım Mikrop Necati i ...

32.00 20.80 TL  
Stephaie Baudet, Donmuş Çöl - Dinozor Dedektifleri

Donmuş Çöl - Dinozor Dedektifleri  

Stephaie Baudet  
Peta  

Metin, Jale ve Altan Bey; yeni bir görev için Cassell Antarktika Araştırma Üssü?ne geldiklerinde bu donmuş arazide fosillerini huzur içinde arayabileceklerini ...

11.00 11.00 TL