Toplam 277 adet ürün

Atilla Dorsay, Hindistan Sıcağından Norveç Buzuluna

Hindistan Sıcağından Norveç Buzuluna
Atilla Dorsay
Turkuvaz Kitap

İlk gezi kitabım 2002de yayınlanmış ve dört ayda dört baskı yapmıştı: Yaşam ve Ölüm Kentleri. Bu başarı görece de olsa şaşırtmıştı beni doğrusu... Acaba gezi ...

0 TL 0 TL -25%

Josaphat Barbaro, Anadoluya ve İrana Seyahat

Anadolu'ya ve İran'a Seyahat
Josaphat Barbaro
Yeditepe Yayınevi

Venedikli tacir ve elçi olan Josaphat Barbaro, Osmanlı-Venedik savaşlarının sürdüğü bir dönemde Venedik Cumhuriyeti adına Akkoyunlu Sarayı na elçi olarak ...

0 TL 0 TL -25%

Kolektif, İstanbul Bölge Haritaları ile Adım Adım Gezi Rotaları

İstanbul ''Bölge Haritaları ile Adım Adım Gezi Rotaları''
Kolektif
Boyut Yayın Grubu

İSTANBUL- BÖLGE HARİTALARI İLE ADIM ADIM GEZİ ROTALARIKökleri mitolojinin karanlık labirentlerine kadar uzanan birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış büyülü kent ...

15.33 TL 21.9 TL -30%

Adnan Özyalçıner, İstanbulum-03: Karagümrüklü Yıllar

İstanbulum-03: Karagümrüklü Yıllar
Adnan Özyalçıner
Heyamola

Karagümrüklü YıllarBir kentin tarihini, coğrafyasını, toplumsal hayatını, geçirdiği değişimleri, insan tiplerini, atmosferini, doğal güzelliklerini, unutulan ...

10 TL

Doğan Hızlan, İstanbulum-40: Cağaloğlu Hayatın ve Mesleğin Birleştiği Yer

İstanbulum-40: Cağaloğlu ''Hayatın ve Mesleğin Birleştiği Yer''
Doğan Hızlan
Heyamola

Cağaloğlu – Hayatın ve Mesleğin Birleştiği YerBir kentin tarihini, coğrafyasını, toplumsal hayatını, geçirdiği değişimleri, insan tiplerini, atmosferini, doğal ...

10 TL

Celal Özcan, İstanbulum-09: Gözbebeğim Göztepe

İstanbulum-09: Gözbebeğim Göztepe
Celal Özcan
Heyamola

Gözbebeğim GöztepeBir kentin tarihini, coğrafyasını, toplumsal hayatını, geçirdiği değişimleri, insan tiplerini, atmosferini, doğal güzelliklerini, unutulan ...

10 TL

Ataol Behramoğlu, İstanbulum-06: Benim Prens Adalarım

İstanbulum-06: Benim Prens Adalarım
Ataol Behramoğlu
Heyamola

Benim Prens AdalarımBir kentin tarihini, coğrafyasını, toplumsal hayatını, geçirdiği değişimleri, insan tiplerini, atmosferini, doğal güzelliklerini, unutulan ...

0 TL

Hasan Öztoprak, İstanbulum-17: Draman Hatırası

İstanbulum-17: Draman Hatırası
Hasan Öztoprak
Heyamola

Draman HatırasıBir kentin tarihini, coğrafyasını, toplumsal hayatını, geçirdiği değişimleri, insan tiplerini, atmosferini, doğal güzelliklerini, unutulan ...

0 TL

Enver Aysever, İstanbulum-11: Bir Semti Kendince Yazmak Ataköy

İstanbulum-11: Bir Semti Kendince Yazmak ''Ataköy''
Enver Aysever
Heyamola

Bir Semti Kendince Yazmak - AtaköyBir kentin tarihini, coğrafyasını, toplumsal hayatını, geçirdiği değişimleri, insan tiplerini, atmosferini, doğal ...

10 TL

İzel Rozental, İstanbulum-23: Moda Sevgilim

İstanbulum-23: Moda Sevgilim
İzel Rozental
Heyamola

Moda SevgilimBir kentin tarihini, coğrafyasını, toplumsal hayatını, geçirdiği değişimleri, insan tiplerini, atmosferini, doğal güzelliklerini, unutulan ...

0 TL

Hilmi Köksal Alişanoğlu, İstanbulum-20: Çarşamba Cibali

İstanbulum-20: Çarşamba ''Cibali''
Hilmi Köksal Alişanoğlu
Heyamola

Çarşamba – CibaliBir kentin tarihini, coğrafyasını, toplumsal hayatını, geçirdiği değişimleri, insan tiplerini, atmosferini, doğal güzelliklerini, unutulan ...

0 TL

Orhan Okay, İstanbulum-29: Üsküdar

İstanbulum-29: Üsküdar
Orhan Okay
Heyamola

ÜsküdarBir kentin tarihini, coğrafyasını, toplumsal hayatını, geçirdiği değişimleri, insan tiplerini, atmosferini, doğal güzelliklerini, unutulan değerlerini, ...

10 TL

Nail Güreli, İstanbulum-26: Ben Haliç

İstanbulum-26: Ben Haliç
Nail Güreli
Heyamola

Ben HaliçBir kentin tarihini, coğrafyasını, toplumsal hayatını, geçirdiği değişimleri, insan tiplerini, atmosferini, doğal güzelliklerini, unutulan ...

10 TL

Kolektif, European Capital of Culture Istanbul

European Capital of Culture Istanbul
Kolektif
Boyut Yayın Grubu

İstanbulu keşfedin!Yabancı gezginler için hazırlanan ‘European Capital of Culture İstanbul, 2010da kültür başkenti olmaya hazırlanan şehrin her köşesini ...

0 TL 0 TL -30%

Eleanor Berman, On Adımda New York

On Adımda New York
Eleanor Berman
Dost Kitabevi Yayınları

On Adımda New ...                                                                                                                                                                                                                                                                                           

0 TL 0 TL -20%

Kerassıa Dounı, Atina-Harita Rehber

Atina-Harita Rehber
Kerassıa Dounı
Dost Kitabevi Yayınları

Bir kenti keşfetmenin en yeni ve pratik yollarından biri: Hem harita hem rehber. Her zevke ve her bütçeye hitap eden bir kılavuz. Mutlaka görülmesi gereken ...

0 TL 0 TL -20%

S.Bascot, Burhan Oğuz, Singapur-Harita Rehber

Singapur-Harita Rehber
S.Bascot, Burhan Oğuz
Dost Kitabevi Yayınları

Bir kenti keşfetmenin en yeni ve pratik yollarından biri: Hem harita hem rehber. Her zevke ve her bütçeye hitap eden bir kılavuz. Mutlaka görülmesi gereken ...

12.8 TL 16 TL -20%

Vincent Grandferry, A.Gilquin, Bangkok-Harita Rehber

Bangkok-Harita Rehber
Vincent Grandferry, A.Gilquin
Dost Kitabevi Yayınları

0 TL 0 TL -20%

Louis-Antoine de Bougainville, Dünyanın Çevresinde Yolculuk

Dünyanın Çevresinde Yolculuk
Louis-Antoine de Bougainville
Yapı Kredi Yayınları

Yolculuk edebiyatının başyapıtlarıdan sayılan Bougainvillein 1766-1769 yılları arasında gerçekleştirdiği yolculuğunun anlatısı aynı zamanda sömürgeciliğin ...

0 TL 0 TL -30%

Joyce Tyldesley, İçyüzü Serisi - Mısır

İçyüzü Serisi - Mısır
Joyce Tyldesley
Tudem Eğitim Hizmetleri

En güncel bilgilere ve en yüksek görüntü teknolojisiyle bu kitaplar, dinozorlara yeniden hayat veriyor, sizi Antik Mısıra ve icatlar dünyasına götürüyor, ...

0 TL