Toplam 79 adet ürün

15% Mehmet Gözükara, Seyyah Yazar - Gezerken Gördüklerim

Seyyah Yazar - Gezerken Gördüklerim  

Mehmet Gözükara  
Gülnar Yayınları  

Şair/yazar Mehmet Gözükara, davetli olduğu kültür ve sanat etkinlikleri münasebetiyle gittiği farklı coğrafyalara ve mekânlara, buralarda katıldığı ...

38.00 32.30 TL  
35% Kolektif, Aforizmalar Seti-Kutulu - 25 Kitap Takım

Aforizmalar Seti-Kutulu - 25 Kitap Takım  

Kolektif  
Zeplin Kitap  

Aforizmalar Seti Kutulu ? 25 Kitap 1- Hep Bir Şeyi Unutmuş Gibi 2- Hayat Dediğin Nedir ki? 3- Bütün Mutluluklar Birbirine Benzer 4- Mutluluk Dediğimi ...

331.00 215.15 TL  
32% Jonathan Safran Foer, Bu Bizim Havamız

Bu Bizim Havamız  

Jonathan Safran Foer  
Siren Yayınları  

?Bu kitabı okuyun. Sizi değiştirecek.?  TimeOut Kıyamete mahkum bir dünyada nasıl yaşanır? Çağdaş edebiyatın en özgün seslerinden Jonathan Safran Foer, Bu ...

33.00 22.44 TL  
37% Emre Karadağ, Parodi - Bunları da Kör’dü Türkiye

Parodi - Bunları da Kör’dü Türkiye  

Emre Karadağ  
Cinius Yayınları  

Bir siyasi, içtimai, iktisadi parodi. Mevsimler değişti, geldi zamanı; Tüm erkekler, yerini bir başkasına bıraktı. Neydi görevi onun, pek anlaşılamadı. Lâkin ...

26.00 16.38 TL  
37% Behavioral Scientist, Kendimin Çocuğu Olsaydım...

Kendimin Çocuğu Olsaydım...  

Behavioral Scientist  
Cinius Yayınları  

Bir defasında Mevlana'nın oğlu ona gerçek Derviş'in her zaman ?gizli' kaldığı yönündeki sözün ne anlama geldiğini sordu -veya başka bir deyişle, kendini hep ...

33.00 20.79 TL  
37% M.Türker Turgut, İnsana Dair Birşeyler Üzerine Denemeler

İnsana Dair Birşeyler Üzerine Denemeler  

M.Türker Turgut  
Gece Kitaplığı  

"Özellikle evli çiftlerle sevgililerin bu kitaptan birer tane almalarını, ayrı ayrı okuyup kendilerince önemli buldukları yerlerin altlarını çizmelerini, daha ...

42.00 26.46 TL  
40% Zafer Tütüncü, Çoğur

Çoğur  

Zafer Tütüncü  
İkinci Adam  

Ay, öyle bir aydınlık vermişti ki her yer apaçık görünüyordu. O esnada bir kuş geçti üstlerinden. Hatice: "Baba, bize kimse yardıma gelmedi ama bak bu kuş ...

20.00 12.00 TL  
40% Elif Aras, Bir Çirkin Sevdim

Bir Çirkin Sevdim  

Elif Aras  
İkinci Adam  

Senin zamanların takvimimle her ters düştüğünde, içimde fırtınalarla boğuşurdum ben. Bilemez, anlayamazdım nedenini, niyesini. Beklerdim sadece öylece, bir ...

20.00 12.00 TL  
37% Abdül Yahya Korkmaz, Bilgece Düşler

Bilgece Düşler  

Abdül Yahya Korkmaz  
Cinius Yayınları  

Zemheri ayında açar mı güller!.. İremde sustu bütün bülbüller... ... Neşenin ve istikbalin sabahında, Dev bir çınar sessizce devrildi... Zifafı bekleyen ...

20.00 12.60 TL  
40% Hüseyin Yılmaz, Günlük

Günlük  

Hüseyin Yılmaz  
İkinci Adam  

Bu bildiğiniz bir günlük değil. (Tanıtım Bülteninden) ...                                                                                                                                                                                       

25.00 15.00 TL  
37% Osman Aktaş, Yassı Düşler Kovanı

Yassı Düşler Kovanı  

Osman Aktaş  
Gece Kitaplığı  

"Bilirsin ki bir türküdür söylediğin, Karanlık ve uçsuz bucaksız bütün bedenlerin derininden kopup gelen Aydınlıktır bu Ve bedenlerde, ruhlarda senin ...

21.00 13.23 TL  
47% Musab Arslan, İçimizdeki Karantina

İçimizdeki Karantina  

Musab Arslan  
Platanus Publishing  

Yaşanan durumlarda insanların içinde bulundukları duyguların ne olduğunu anlamaya çalışması, insanı farklı hissetiği durumun kaynağına götürür. Genellikle ...

75.00 39.75 TL  
40% Soner Atabek, Toparlandım Devam Ettim

Toparlandım Devam Ettim  

Soner Atabek  
Sokak Kitapları Yayınları  

Güzel insanlar; incitilmiş ve kırılmış bir yürek, pimi çekilmiş bir bombadan daha tehlikelidir. Bilerek ya da bilmeden bir yanlışın olmuşsa mutlaka hatanı ...

25.00 15.00 TL  
37% Hakan Akyurt, Ruh Eşim misin?

Ruh Eşim misin?  

Hakan Akyurt  
Gece Kitaplığı  

Ruh Eşinize.. Hayat her birimize farklı duygusal tecrübeler yaşatır. Kimimiz kaderimize razı olduk, kimimiz tercihlerimizi yaşamaktayız. Kendimizi olumsuz ve ...

22.00 13.86 TL  
35% Caner Yaman, Pandalar Uçabilir

Pandalar Uçabilir  

Caner Yaman  
Hayykitap  

Güzel olan her şey nefreti yenebilir. İnanmak her güçlüğü yenebilir.  Eğer inanırsan, pandalar bile uçabilir...   Yaralar sarılır, küsler barışır, gece ay ...

24.00 15.60 TL  
37% Günay Aktürk, İnsan İnsanın Geleceğidir

İnsan İnsanın Geleceğidir  

Günay Aktürk  
Gece Kitaplığı  

"İnsan insanın geleceğidir. Birisi "merhaba" der bir yabancıya, öteki ölüm döşeğinde bile hatırlar bunu. Birisi deli dolu sevişirken, öteki tüm deneyimlerinde ...

15.00 9.45 TL  
37% İlhan Kızılgöz, İkisi Bir Arada

İkisi Bir Arada  

İlhan Kızılgöz  
Gece Kitaplığı  

Her ne kadar meslek yaşamında 2 adet ders notu, 3 adet kitap bölümü ve 50 adet ulusal ve uluslararası makale yazmışsa da, elinizdeki bu kitap yazarın alanı ...

32.00 20.16 TL  
43% Abdul Malik Köse, Kavuşamadığım

Kavuşamadığım  

Abdul Malik Köse  
Dorlion Yayınevi  

Umma ki küsmeyesin; Sahi mutluluk nedir söyle bana. Yalanların gölgesinde geçen bir hayat mı tutuklu yarınların himayesinde ya da anlık bir heves ya da ...

17.00 9.69 TL  
37% Burak Sakçı, Umutlar Kırılmaz

Umutlar Kırılmaz  

Burak Sakçı  
Cinius Yayınları  

Sizin ?Engel? Dediğiniz, Benim Umutlarımı Güçlendiren ?Yaşam Şekli? Cam kadar hassas bir kemik yapısıyla, 1992?nin Mart ayazında Eskişehir?de dünyaya geldim. ...

20.00 12.60 TL  
35% Neşe Aksakal, Tutunamayanlar Üzerine Yedi Ders

Tutunamayanlar Üzerine Yedi Ders  

Neşe Aksakal  
Alakarga Sanat Yayınları  

Alaysama, bir anlamda okurda bir farkındalık oluşturma uğraşıdır. Yazar, deneysel yaklaşımlarla, dil oyunlarıyla, alaysama durumunu işaretler, böylelikle ...

20.00 13.00 TL