Toplam 243 adet ürün

Ajandalar, Metis Cep Defteri (2)

Metis Cep Defteri (2)
Ajandalar
Metis Yayıncılık

Metis Yayınlarının kitapseverler için hazırladığı cep defterlerinin ikincisi çıktı. Kırmızı çizgili ve sayfa altlarında çeşitli kitaplardan kısa alıntıların ...

0 TL 0 TL -25%

Müge Gürsoy Sökmen, Ajanda 2012: Olmayan Kelimeler

Ajanda 2012: Olmayan Kelimeler
Müge Gürsoy Sökmen
Metis Yayıncılık

Yayımlandığı ilk yıldan beri okurlarımızın severek aldığı ajandalarımız, ne yazık ki kimi sevgisiz insanları da illet ediyor. Cadılar ajandamızda ...

0 TL 0 TL -25%

, Gizemli Dünyamın Güncesi (Ajanda)

Gizemli Dünyamın Güncesi (Ajanda)

Çiçek Yayıncılık

Her sayfanın köşesinde renkli canavar karakterler ...                                                                                                                                                                                                               

0 TL 0 TL -32%

Şinasi Güneş, New York ve Sakız (New York & Chewing Gum)

New York ve Sakız (New York & Chewing Gum)
Şinasi Güneş
Artes Yayınları

Bu kitabın yaratıcısı ve editörü Şinasi Güneş, performansın çıkış noktasını, izlenimlerini, amacını New York ve Sakıza dair yazısıyla okuyucuya açıyor. ...

6.65 TL 9.5 TL -30%

Connell Cowan, Melvyn Kinder, Akıllı Kadınlar Yanlış Seçimler

Akıllı Kadınlar Yanlış Seçimler
Connell Cowan, Melvyn Kinder
Nokta Yayınları

Kadınlar, genellikle erkeklerle ilgili romantik hayaller kurarlar. Tüm ünlü erkekler kadın düşlerine konu olmuştur. Bir kadının ideal erkek arayışının kökleri ...

0 TL 0 TL -15%

Zeki Kayahan Çoşkun, Zeki Kayahan Coşkun, Zeki Kayahan Coşkun, Türkleri Anlama Kılavuzu

Türkleri Anlama Kılavuzu
Zeki Kayahan Çoşkun, Zeki Kayahan Coşkun, Zeki Kayahan Coşkun
Karakutu Yayınları

Madde 8- Pazartesi sabahı ve Cuma okul çıkışı, bayrak töreni öncesinde, okul müdürü evladım konuşmayı kes, arkadaki oğlum önüne dön, öndeki arkana dön, sırayı ...

0 TL 0 TL -32%

Nil Peri Gökçe, ismim Güzel Olsun - En Güzel Çocuk İsimleri

ismim Güzel Olsun - En Güzel Çocuk İsimleri
Nil Peri Gökçe
Sis Yayıncılık

İsim; ad, unvan, lakap gibi anlamlar taşıyan bir kelimedir. Bizler, az ya da çok, sahip olduğumuz ismimizin özelliklerini taşır hatta karakterimizle bunu ...

0 TL 0 TL -40%

Riccon Doğan, Şefkat İn Şiddet Out

Şefkat İn Şiddet Out
Riccon Doğan
Nesil Yayınları

Şiddet ile şefkatin birbirine karıştığı bir kargaşa ortamında yaşıyoruz. Öyle ki neyin şiddet, neyin şefkat olduğunun ayrımını yapmada zorlanıyoruz. Alenen ve ...

0 TL 0 TL -30%

John Pollock, Efendi

Efendi
John Pollock
İnkılap Kitabevi

...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

0 TL 0 TL -28%

Ilya Prigogine, Isabelle Stengers, Kaostan Düzene

Kaostan Düzene
Ilya Prigogine, Isabelle Stengers
İz Yayıncılık

İnsan ve evren üzerine tutkulu bir tefekkür denemesi. Italo Calvino ...ışıklar saçan kavrayışlarla dolu bir kitap; bu kavrayışlar en temel kabullerimizin ...

0 TL 0 TL -30%

Mehmet Murat Döğüşgen, Ucube Denemeler

Ucube Denemeler
Mehmet Murat Döğüşgen
Truva Yayınları

☺Mutluluğumu Nasıl Bozarım☺İnsan Kaybetme Sanatı☺Mor Dağların Merkebi☺Yükselen Değerler☺Keşke Bir Maganda ...                     

6.5 TL 10 TL -35%

Ayşe Gül Kara Zorlu, Bir Sürprizim Var

Bir Sürprizim Var
Ayşe Gül Kara Zorlu
Akis Kitap

Özel günleri özel kılmak için size bir sürprizimiz var! 14 Şubat Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Doğum Günü, Evlilik Yıldönümü... Ve diğer özel ...

3.4 TL 5 TL -32%

Sheikh Virtue, Masonik Cinayetler

Masonik Cinayetler
Sheikh Virtue
Yeşil Elma Yayıncılık

... Kurbanlarını aynen masonik ritüellerde yazılı olduğu gibi, büyük bir vahşetle öldürüyordu. ... Tüm bu detaylar, mason localarında okunan ve hainlerin ...

0 TL 0 TL -25%

Alois Uhl, Vatikanın Aşk Arşivi<br>Papalar ve Kadınlar

Vatikan'ın Aşk Arşivi
Papalar ve Kadınlar

Alois Uhl
Yurt Kitap Yayın

Vatikanın Gizli Arşivindeki Raflarda Unutulmaya Terk Edilen Aşkların ve Entrikaların Belgesel Anlatısı Vakit neredeyse gece yarısıydı. Alexander kadının ...

0 TL 0 TL -35%

Kollektif, Doğa Senfonileri - Fırtınalar<br>Senin Seçimin Fırtınalar

Doğa Senfonileri - Fırtınalar
Senin Seçimin Fırtınalar

Kollektif
Boyut Yayın Grubu

Senin seçimin - Fırtınalar Fırtınaların Sessizliği... Doğa insana kendisini gösterebilmek için kılıktan kılığa girer. Her halde en şiddetli yüzünü de ...

0 TL 0 TL -30%

Judy Chapman, Ultimate Spa

Ultimate Spa
Judy Chapman
Yapı Endüstri Merkezi Yayınları

Asya ülkelerinde spa geleneğe dayalı uygulamalardan oluşmaktadır. Bu kitapta Asyalı ve dünyada eşi olmayan spa uygulamalarını tanıtmaktadır. Modern Asya ...

0 TL

Kollektif, Doğa Senfonileri - Dağlar<br>Senin Seçimin Dağlar

Doğa Senfonileri - Dağlar
Senin Seçimin Dağlar

Kollektif
Boyut Yayın Grubu

Tüm kültürlerin paylaştığı imgede dağlar, varlığın kendisiyle baş başa kaldığı, evrenle buluştuğu yer. Dağların hissettirdiği yalnızlık, içimizdeki gücü ...

0 TL 0 TL -30%

Ali Baylar, E-Yardım

E-Yardım
Ali Baylar
Cinius Yayınları

İsteyen herkes istediği insana yardım edebiliyor ülkemizde, bu konuda kimse kimseye engel olmuyor. Ama sağcı, solcu, Alevi, Sünni, Türk, Kürt derken ortaya ...

0 TL 0 TL -30%

Ahmet Hüsrev Eroğlu, Endüstriyel İşletmelerde

Endüstriyel İşletmelerde
Ahmet Hüsrev Eroğlu
Asil Yayın Dağıtım

İçindekiler Küreselleşme ve Küresel Rekabet Dağıtım Kanalı Endüstriyel Pazarlar ve Endüstriyel Pazarlarda Dağıtım Kanalı Sistemi Dağıtım Kanalı Seçimi ...

0 TL 0 TL -20%

Christine B. Whelan, Akıllı Erkekler Akıllı Kadınlarla Evlenir

Akıllı Erkekler Akıllı Kadınlarla Evlenir
Christine B. Whelan
Doğan Kitapçılık

Erkekler zeki kadınlardan korkuyor mu? İyi haber, hiç de öyle değil! Yıllarca erkeklerin başarılı iş kadınları yerine, uysal ev hanımlarını tercih ...

0 TL