Toplam 1680 adet ürün

35% Engin K. Demir, Ölüme Bir Adım

Ölüme Bir Adım  

Engin K. Demir  
Pruva  

Ölüme Bir Adım?ın ana izleğinde günlük hayatın sıradanlığı içinde sıradışı ayrıntılar bulunuyor. Bu yüzden okur, her öyküde kendine kolaylıkla bir yer ...

20.00 13.00 TL  
35% Helen Bryan, Savaş Gelinleri

Savaş Gelinleri  

Helen Bryan  
Epsilon Yayınları  

?İlk kitabı Savaş Gelinleri?ni okuduğum andan itibaren, Helen Bryan?ın geniş bir okur kitlesine sesini duyurabileceğinin farkındaydım. İlgi çekici hikâyeleri ...

37.50 24.38 TL  
35% Sabahattin Ali, Sabahattin Ali Külliyatı-Kutulu Set-3 Kitap Takım

Sabahattin Ali Külliyatı-Kutulu Set-3 Kitap Takım  

Sabahattin Ali  
Epsilon Yayınları  

Edebiyatımızın dev ismi Sabahattin Ali?nin tüm eserleri şimdi kutulu ambalajında! Set içindeki kitaplar: - Tüm Eserleri ? Öyküler  - Tüm Eserleri ? Roman ...

135.00 87.75 TL  
35% Oktay Ekşi, Gazetecilikte Geçen O Yıllar-2

Gazetecilikte Geçen O Yıllar-2  

Oktay Ekşi  
Epsilon Yayınları  

Kardeşim Oktay, Bugünkü Dünya?yı burada alıp senin ?Harput?ta Bir Gazeteci? yazını okudum. Dokunduğun dertten olduğu kadar, dokunuşundaki güzellikten de gözl ...

24.50 15.93 TL  
35% Kate Alice Marshall, Bugün Ölmeyeceğim

Bugün Ölmeyeceğim  

Kate Alice Marshall  
Epsilon Yayınları  

?Ustaca işlenmiş bu hikâye, güçlü karakteri (ve köpeğiyle) sizi tamamen içine alacak bir hayatta kalma savaşı anlatıyor. Bu romanı okurken saatlerin nasıl ...

37.50 24.38 TL  
35% Caroline Kepnes, Biz

Biz  

Caroline Kepnes  
Epsilon Yayınları  

Olay Yaratan ve Netflix Tarafından Dizi Olarak Uyarlanan Sen Kitabındaki Müthiş Gerilim Biz'le Devam Ediyor. ?Tamamen özgün. Hiç böyle bir şey okumadım. Sars ...

32.50 21.12 TL  
35% Grigory Petrov, Beyaz Zambaklar Ülkesinde

Beyaz Zambaklar Ülkesinde  

Grigory Petrov  
Epsilon Yayınları  

Mustafa Kemal Atatürk?ün okul müfredatına alınması talimatını verdiği kitap Grigory Petrov?un başyapıtı Beyaz Zambaklar Ülkesinde, çetin bir coğrafyayı emeği ...

14.50 9.43 TL  
35% Sinem Ataklı, Yükseliş 2417

Yükseliş 2417  

Sinem Ataklı  
Epsilon Yayınları  

Bugünü dünden farklı Kılan tek şey,değişen dengelerdi. Yüz yıldır hakkımda kahramanlık hikâyeleri anlatan sistem, bugün beni bir hain ilan etti. Ölüm emrim v ...

32.50 21.12 TL  
35% Emine Tavuz, Yere Yakın Yıldızlara Uzak

Yere Yakın Yıldızlara Uzak  

Emine Tavuz  
Epsilon Yayınları  

?Her kalp atışının bir hikâyesi vardı.? Bestegül her sabah yaptığı gibi, o sabah da okula gitmek için evden ayrıldığında, kaderinin on üç diğer insanla bir ...

33.50 21.78 TL  
35% Emine Tavuz, Yere Yakın Yıldızlara Uzak

Yere Yakın Yıldızlara Uzak  

Emine Tavuz  
Epsilon Yayınları  

?Her kalp atışının bir hikâyesi vardı.? Bestegül her sabah yaptığı gibi, o sabah da okula gitmek için evden ayrıldığında, kaderinin on üç diğer insanla birle ...

33.50 21.78 TL  
35% Gülşah Tülay Çırak, Soğuk Sessizlik

Soğuk Sessizlik  

Gülşah Tülay Çırak  
Epsilon Yayınları  

Eğer öfkene yenilirsen, itaat etmek kaçınılmazdır. Ördüğüm duvarlar, yetiştirildiğim çocuk kampının üzerine kuruluydu. O duvarları yıktım. Yerine yenilerini ...

35.00 22.75 TL  
35% Semiha Kaya, Sian Cadısı

Sian Cadısı  

Semiha Kaya  
Epsilon Yayınları  

Freya, kendisine sonsuzluğu bahşeden ayinler yüzünden ailesini kaybettiğinde daha ufacık bir çocuktu. Sorumluluk almak için henüz çok toydu.  Zamanın kendisi ...

27.50 17.88 TL  
35% Ben Aaronovitch, Londra Nehirleri

Londra Nehirleri  

Ben Aaronovitch  
Epsilon Yayınları  

"CSI ve Harry Potter'ın harikulade karışımı.? ?Londra Nehirleri tam olarak Harry Potter büyüyüp polis teşkilatına katılsa işlerin nasıl olacağını anlatıyor. ...

29.50 19.18 TL  
35% Debbie Macomber, Elveda Geçmiş

Elveda Geçmiş  

Debbie Macomber  
Epsilon Yayınları  

Hayatınız paramparça olduktan sonra yaşamaya nasıl devam edersiniz? Nichole, kocası Jake?in onu aldattığını öğrendiğinde kusursuz hayatı geri dönüşü olmayan ...

34.90 22.68 TL  
35% Keith Houghton, Çarpışma

Çarpışma  

Keith Houghton  
Epsilon Yayınları  

Jed Allen, New York?taki işyerinin masasında uyandığında, kim olduğuna dair hiçbir fikri yoktu. Etrafında gördüğü şeylerden yola çıkarak başarılı bir mimar ...

24.50 15.93 TL  
35% Arda Erel, Yüz Yüze-Sarsıntı 2

Yüz Yüze-Sarsıntı 2  

Arda Erel  
Epsilon Yayınları  

Arda Erel ilk psikolojik romanı Sarsıntı ?nın ardından devam romanı Yüz Yüze ile gözlerini bu kez topluma çevirirken, görünenle yaşananın ayrımını ...

29.50 19.18 TL  
35% Beyza Erdem, Portakal Çiçeği

Portakal Çiçeği  

Beyza Erdem  
Epsilon Yayınları  

?Çiçek uyandı, bu son perde.? Meğer bilmediğim ne çok şey varmış, şimdi anlıyorum. Tanıdığımı sandığım insanlar başkaymış. Hiç sezdirmedikleri yaraları ben ...

42.50 27.62 TL  
35% Elif Torun, Devrim 2-Gölge

Devrim 2-Gölge  

Elif Torun  
Epsilon Yayınları  

Birkaç yanlış tercihin ve amansız bir adama aşık olmanın hayatını ne kadar değiştireceğini bilmiyordu Devrim. Ölümün kıyısında dolanmak, içindeki sızıya göğüs ...

37.50 24.38 TL  
35% Şule Avlamaz, Ateşin Oğlu 3-Lav

Ateşin Oğlu 3-Lav  

Şule Avlamaz  
Epsilon Yayınları  

Her ateş bir gün söner; külleri yeniden doğacağı günü bekler. Eylül Avcı karanlık bir gecede Aras Karahanlı?yla karşılaştığında hayatının ortasına bir ...

44.50 28.93 TL  
35% Figen Şahin, Ada: İkinci El Umutlar

Ada: İkinci El Umutlar  

Figen Şahin  
Epsilon Yayınları  

Hayat uzun ve engellerle dolu bir yoldur; kimileri tökezleyerek kimileri ise zahmetsizce yürüyerek ilerler. Sahaf raflarında saklı kalmış yaşamların sırrını ...

18.50 12.03 TL