Toplam 846 adet ürün

Doug Abrams, Sekiz Randevu

Sekiz Randevu  

Doug Abrams  
Kuraldışı Yayınları  

Partnerinizle çok özel sekiz randevuya var mısınız? Her ilişki başlangıçtaki heyecan ve tutkuyla sürmez ama zamanın eskittiği duyguları tazelemek, sevgiyi ...

27.00 17.55 TL
15% Mehmet Durnalı, Örgütsel Amaç

Örgütsel Amaç  

Mehmet Durnalı  
Nobel Akademik Yayıncılık  

Bir örgütün amaçlarının detaylı bir şekilde tahlil edilmesi, örgütün verimlilik ve etkinlik düzeyinin arttırılması açısından önemli bir faktördür. Bu kitap, ...

18.00 15.30 TL
Kolektif, Okul Ajandası 2020 - 2021

Okul Ajandası 2020 - 2021  

Kolektif  
Düşün Yayınları  

Okul Ajandası 2020-2021 Eğlen: Bilgi Yarışmaları, Tekerlemeler, Özlü Sözler Planla!: Haftalık Ders Programı, Aylık Planlar, Günlük Planlar Öğren: Eğlen ...

28.00 16.80 TL
Mehmet Akpınar, O Çocuk Senin

O Çocuk Senin  

Mehmet Akpınar  
Yediveren Yayınları  

?Annen, baban seni biraz daha farklı yetiştirseydi, Özgüvenini kazanman için biraz daha destek olsaydı, Sana yeteri kadar cesaret verseydi, Sen kim bilir daha ...

29.00 15.95 TL
Harun Mehmet Soydan, İşte Bunlar Hep Tai Chi

İşte Bunlar Hep Tai Chi  

Harun Mehmet Soydan  
Abis Yayınları  

Bana diyorlardı ki: "Hocam, ikinci kitabı ne zaman yazacaksınız?" Ben de diyordum ki: "İkinci bir kitap yazarsam, AŞK üzerine yazarım herhalde..." ...Ne demi ...

26.00 18.20 TL
Kolektif, İş Ekosistemleri - Uyum Sağlayanların Dünyası

İş Ekosistemleri - Uyum Sağlayanların Dünyası  

Kolektif  
Nobel Bilimsel Eserler  

Yönetim biliminin önceki dönemlerinde organizasyon yapılanmaları ağırlıklı olarak merkezi, hiyerarşik ve mekanik iken günümüzde sosyal sistem olarak kabul ...

30.00 23.10 TL
Kenan Cavnar, İki Teker Bir Kariyer

İki Teker Bir Kariyer  

Kenan Cavnar  
Ceres Yayınları  

Düşün, Karar Ver, Harekete Geç, Yola Tutun; eğer öyle yapmasaydım hayatın bana biçtiği kaderi kabul etmiş olacaktım. Kaderi değiştirdim demiyorum. Ama ...

26.00 16.38 TL
Edip Durmaz, İkinci Dünya Savaşı Yıllarında Trakya Umumi Müfettişliği Bölgesi Ekonomisi

İkinci Dünya Savaşı Yıllarında Trakya Umumi Müfettişliği Bölgesi Ekonomisi  

Edip Durmaz  
Akademisyen Kitabevi  

BİRİNCİ BÖLÜM TRAKYA UMUMİ MÜFETTİŞLİĞİ BÖLGESİNDE ZİRAA İKİNCİ BÖLÜM TRAKYA UMUMİ MÜFETTİŞLİĞİ BÖLGESİNDE HAYVANCILIK VE HAYVANCILIKLA İLGİLİ ÇALIŞMAL ...

80.00 64.00 TL
Remzi Bulut, Geçiş Ekonomileri

Geçiş Ekonomileri  

Remzi Bulut  
Nobel Bilimsel Eserler  

Geçiş ekonomilerini benimseyen ülkeler, Doğu Bloku?nun dağılmasıyla ortaya çıkmıştır. Geçiş ekonomileri olarak adlandırılan bu ülkeler, dünyanın farklı ...

20.00 15.40 TL
Bülent Tugay Yakıcı, Deniz Yolu Kuru Yük Taşımacılığı 101

Deniz Yolu Kuru Yük Taşımacılığı 101  

Bülent Tugay Yakıcı  
Nobel Bilimsel Eserler  

Deniz yolu taşımacılığı; yük ve yolcu gemileriyle taşıtan ile taşıyan arasında yapılan taşıma sözleşmesine dayalı, uluslararası deniz ticaret kanunu ve ...

30.00 23.10 TL
M. Salih Kırkgöz, Çözümlü Problemlerle Dalga Mekaniği ve Kıyı Yapıları

Çözümlü Problemlerle Dalga Mekaniği ve Kıyı Yapıları  

M. Salih Kırkgöz  
Akademisyen Kitabevi  

...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

85.00 68.00 TL
Ekin Akdeniz, Bilim ve Felsefe Katkısı ile Örgüt Kuramları ve Araştırma

Bilim ve Felsefe Katkısı ile Örgüt Kuramları ve Araştırma  

Ekin Akdeniz  
Akademisyen Kitabevi  

BİRİNCİ BÖLÜM BİLİM Bilimin Tanımı Bilgi Deneye Bağlı Bilgi ve Deneyden Bağımsız Bilgi Akıl Kaynaklı Bilgi ve Deney Kaynaklı Bilgi Gündelik Bilgi i ...

40.00 32.00 TL
İdris Kayantaş, Basketbolda Dar Alan Oyunları Dayanıklılık Antrenmanları ve Performans

Basketbolda Dar Alan Oyunları Dayanıklılık Antrenmanları ve Performans  

İdris Kayantaş  
Akademisyen Kitabevi  

...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

20.00 16.00 TL
Büşra Cansız, Şehirlerin de Kalbi Var

Şehirlerin de Kalbi Var  

Büşra Cansız  
Payidar  

Şehirlerin ruhunu hissetmek isteyenlere? İstanbul, Saraybosna, Üsküp, Mostar, Çanakkale, Trabzon, İzmir, Bursa, Edirne. Dokuz şehir, on bir hikâye. Şehirlerin ...

28.00 19.60 TL
Nuray Girginer, İstatistik Sayıların Edebiyatı

İstatistik Sayıların Edebiyatı  

Nuray Girginer  
Dora Yayıncılık  

1. İstatistik ve temel kavramları 2. Verilerin düzenlenmesi, tablolar ve grafikler 3. Merkezi eğilim ölçüleri, ortalamalar 4. Değişkenlik ve ölçüleri 5 ...

28.00 23.80 TL
Esmeray Karataş, İletişim Bilimi Araştırmaları - 1

İletişim Bilimi Araştırmaları - 1  

Esmeray Karataş  
Hiperlink Yayınları  

Günümüzde bütün bilim dalları gibi İletişim Bilimi alanındaki araştırma eğilimlerinde de daha çok teknolojinin etkisi görülmektedir. Oysa bu çalışma ile belli ...

70.00 49.00 TL
Abdül Yahya Korkmaz, Gerçek Tıbbın Anahtarı

Gerçek Tıbbın Anahtarı  

Abdül Yahya Korkmaz  
Cinius Yayınları  

2020 yılı başlarında değil, 620 yıl önce bir hekim, hastalarını şu öğütler ile aydınlatıyordu: ?Ellerini bileklerinle beraber güzelce yıka, uzaktan selamlaş, ...

18.00 11.34 TL
Ali Arslan, Salgın Hastalıkların Tarihi Dönüşümlere Etkisi ve Korona Kartı

Salgın Hastalıkların Tarihi Dönüşümlere Etkisi ve Korona Kartı  

Ali Arslan  
İskenderiye Yayınları  

Dünya tarihini kavramak için salgınların göz ardı edilmemesi gerektiğini son yaşadıklarımız bize açık şekilde göstermektedir. Bu konuyu daha iyi kavramak ...

16.00 10.08 TL
Serenay Özen, Bipolar Bozukluk - Nedir Serisi 5

Bipolar Bozukluk - Nedir Serisi 5  

Serenay Özen  
Siyah Beyaz Yayınları  

Hastalık ya da sayrılık, beden veya zihinde meydana gelen, rahatsızlık, dert ve görev bozukluğuna yol açan belirli bir anormal duruma verilen isimdir. ...

16.00 10.08 TL
Kolektif, Yabancı Dil Olarak Arapçanın Öğretimi

Yabancı Dil Olarak Arapçanın Öğretimi  

Kolektif  
İsar - İstanbul Araştırma ve Eğitim  

Bu kitap Arapça öğretimi alanında dünya çapında tanınan isimlerin katıldığı, 8-9 Ekim 2016?da düzenlenen II. Uluslararası İstanbul Sempozyumu: Yabancı Dil ...

20.00 20.00 TL