Toplam 846 adet ürün

, Memleketim İncesu

Memleketim İncesu  

Kültür Ajans Tanıtım ve Organizasyo  

Bu kitabımda memleketim İncesu'yu yazmak istedim. Yazılarımda doksanlı yaşlara doğru yol almış olan hayatımda kendimi bildim bileli İncesu'da kaldığım zamanl ...

30.00 30.00 TL
, Anlayarak Hızlı Okuma

Anlayarak Hızlı Okuma  

Olimpos Yayınları  

Zamanı yavaşlatamazsınız fakat daha hızlı okuyabilirsiniz.Zamanımız eksildi sanki. Daha çok şeyi daha dar zamanda yapmak istiyoruz bazen de yapmak zorunda ...

27.00 17.55 TL
Melikşah Yasin, İdarenin Yasama Tarafından Denetlenmesi

İdarenin Yasama Tarafından Denetlenmesi  

Melikşah Yasin  
On İki Levha Yayıncılık  

...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

20.83 16.66 TL
15% İsmail Celalettin Tığlı, Güç Elektroniği ve Uygulamaları

Güç Elektroniği ve Uygulamaları  

İsmail Celalettin Tığlı  
Nobel Akademik Yayıncılık  

Güç elektroniğinin gelişimi tristörün icadı ile hız kazanmıştır. Günümüzde elektroniğin kullanılmadığı bir endüstri alanı yok gibidir. Bu gelişmelere paralel ...

28.00 23.80 TL
Ali Sedat Uluğ, AB ve Türk Hukukunda Reklam Uygulama Esasları

AB ve Türk Hukukunda Reklam Uygulama Esasları  

Ali Sedat Uluğ  
Dora Yayıncılık  

1.Reklamın tanımı,tarihçesi,önemi ve reklamla ilgili diğer hususlar 2.AB ve Türk hukukunda reklam ile ilgili düzenlemeler 3.Tüketicilerin reklama karşı tutumu ...

30.00 25.50 TL
Marty Linsky, Uyum Sağlayan Liderlik Uygulamaları

Uyum Sağlayan Liderlik Uygulamaları  

Marty Linsky  
Bilgi Yayınevi  

Eğer uyum sağlama sorunlarında aşama kaydedebilmek istiyorsanız, çatışmaları ortadan kaldırılması veya etkisizleştirilmesi gereken şeyler olarak değil, ...

38.00 26.60 TL
Rich Leigh, PR Mitleri

PR Mitleri  

Rich Leigh  
Bilgi Yayınevi  

PR Mitleri start-up sahipleri, marka pazarlamacıları, iletişim uzmanları ve öğrencilere geçici modaları ve test edilip onaylanan PR uygulamalarını ayırt ...

35.00 24.50 TL
15% İsmail Tufan, Yaşlı Bakım Tekniklerinin El Kitabı

Yaşlı Bakım Tekniklerinin El Kitabı  

İsmail Tufan  

Prof. Dr. İsmail Tufan, gerontolojide geçirdiği yirmi beş yıllık tecrübesini ilk defa yaşlı bakım teknikerliği öğrenimi görenlere ve bu alanda çalışanlara ...

16.00 13.60 TL
15% Fatma Taşdemir, Terörizm ve Ülke Dışı Kuvvet Kullanma Hukuku

Terörizm ve Ülke Dışı Kuvvet Kullanma Hukuku  

Fatma Taşdemir  

Terörizm bir çeşit suçtur; bir çeşit tiyatrodur ve bir çeşit savaştır. Terörizm ve Ülke Dışı Kuvvet Kullanma Hukuku, çok boyutlu terörizm olgusunu ve ...

34.00 28.90 TL
15% Kolektif, Süreğen Hastalıklarda Egzersiz

Süreğen Hastalıklarda Egzersiz  

Kolektif  

...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

40.00 34.00 TL
20% Cemal Şanlı, Milletlerarası Özel Hukuk

Milletlerarası Özel Hukuk  

Cemal Şanlı  
Beta Basım Yayım  

...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

109.50 87.60 TL
Kolektif, Dijital Çağda İletişim Okumaları - 2

Dijital Çağda İletişim Okumaları - 2  

Kolektif  
Hiperlink Yayınları  

İletişim Çalışmaları alanında geleneksel medya önemini yitirdi mi yoksa yeni medya sosyal ağlarıyla her şeye teker teker baskın mı çıktı, içinde her şeyi ...

50.00 35.00 TL
Ahmet Denker, Çölün Gelini Palmira

Çölün Gelini Palmira  

Ahmet Denker  
İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları  

Görkemli Palmira harabelerinin, hepimizin ortak görsel hafızasına yerleşme nedeni, Palmira hakkındaki haberlerle, daha öncesinde bu konuda duyduklarımız ve ...

120.00 85.20 TL
15% , Türk Dış Politikası

Türk Dış Politikası  

...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

54.00 45.90 TL
, Gel Hayattan Konuşalım

Gel Hayattan Konuşalım  

Doğan Kitapçılık  

Her şeyi kaybedebilirsin ama kendi varoluşunu kaybedemezsin. Doğarız ve dünyaya atılırız. Bu "olma" halidir. Varolma hali ise bizim yapıp ettiklerimizle il ...

32.00 22.40 TL
15% , Erken Çocuklukta Deneylerle Fen Eğitimi

Erken Çocuklukta Deneylerle Fen Eğitimi  

Erken çocukluk döneminde verilebilecek fen konularına ilişkin deney ve etkinlikleri içeren bu kitapta aynı zamanda deneyleri yürütebilmek için sahip olunması ...

28.00 23.80 TL
15% , Çocuk ve Taklit

Çocuk ve Taklit  

Taklit, erken dönemden itibaren insan gelişiminde hem sosyal gelişim açısından hem de yeni davranışların edinilmesi açısından önemli bir rol oynamaktadır. ...

24.00 20.40 TL
, Anayasa Hukuku Ders Notları - Akademikus

Anayasa Hukuku Ders Notları - Akademikus  

Temsil Kitap  

Sevgili gençler, 2017 yılında yapılan ve Temmuz 2018'de yürürlüğe giren Anayasa değişiklikleriyle artık hem yönetim sistemimiz hem de yasama, yürütme ve yarg ...

27.00 21.60 TL
, Eğitimde Açıklık ve Kitlesel Açık Dersler

Eğitimde Açıklık ve Kitlesel Açık Dersler  

Gece Kitaplığı  

Eğitimde açıklık hareketi, eğitim hizmetlerine dileyen herkesin erişimini doğal hak olarak gören bir anlayışı ifade etmektedir. Kökenleri çok eskilere ...

26.00 16.38 TL
35% Müthiş Psikoloji, Sevme Kusurları

Sevme Kusurları  

Müthiş Psikoloji  
Destek Yayınları  

Sevdiğiniz için kıskançlığa kapıldığınız oluyor mu? Peki ya, sevdiğiniz için kendinizi gözden çıkardığınız, var gücünüzle fedakârlıklarda bulunduğunuz, kendi ...

29.00 18.85 TL