Toplam 165 adet ürün

35% Nick Bruel, Kötü Kedi Sınava Giriyor

Kötü Kedi Sınava Giriyor  

Nick Bruel  
Epsilon Yayınları  

Pisicik yine yaramazlık yaptı ve bu sefer iş biraz ciddi! Kediliğe Yeterlilik Müdürlüğü onu sınava çağırıyor. Eğer Pisicik sınavdan geçemezse kedilik özellik ...

25.00 16.25 TL
35% Dan Gutman, Cümbüş Var! Bizim Okul Bi Acayip-16

Cümbüş Var! Bizim Okul Bi Acayip-16  

Dan Gutman  
Epsilon Yayınları  

Bu okulda acayiplikler biter mi sandınız? İmdat! A.J. ve arkadaşları artık teneffüslerde de ders işliyorlar. Yeni öğretmenleri Bayan Lizzy tam bir çılgın. Ço ...

29.50 19.18 TL
35% Tim Collins, Kozmik Colin ve Çılgın Uzay Yarışı

Kozmik Colin ve Çılgın Uzay Yarışı  

Tim Collins  
Epsilon Yayınları  

Colin ve onun sürprizlerle dolu yeni arkadaşıyla tanışmaya hazır mısınız? Colin?in sınıfına yeni biri geldi. Adı Harry ve kendisi tuhaf bir çocuk. Tıpkı ...

29.50 19.18 TL
20% Aslı Zülal, Koronavirüs de Ne? - Çocuklar İçin Koronavirüs Rehberi

Koronavirüs de Ne? - Çocuklar İçin Koronavirüs Rehberi  

Aslı Zülal  
TÜBİTAK Yayınları  

Koronavirüse karşı alınan önlemleri anlatan bu kitap, çocukların bu zor dönemde çevrelerinde olup bitenleri anlamalarına yardımcı olabilecek bilgiler ...

7.00 5.60 TL
32% Fahrettin Koyuncu, Gökyüzü Gülsün Bana - Çocuklar İçin Şiirler

Gökyüzü Gülsün Bana - Çocuklar İçin Şiirler  

Fahrettin Koyuncu  
İzan Yayıncılık  

Sevgili çocuklar, neleri merak edersiniz ? Bulutları, yıldızları, güneşi, gökyüzünü ? Peki, neler yapmak istersiniz ? Bir masal kahramanı olmak, bulutlara ...

14.00 9.52 TL
35% James Matthew Barrie, Peter Pan - Modern Dünya Klasikleri

Peter Pan - Modern Dünya Klasikleri  

James Matthew Barrie  
Yapı Kredi Yayınları  

"Bütün çocuklar büyür; biri dışında." Darling ailesinin çocukları Wendy, Michael ve John, geceleri ziyaret ettikleri hayal âleminde Peter Pan'le tanışır. Ele ...

15.00 9.75 TL
35% Barbara Taylor, Korsan Kime Denir? - Merak Ediyorum da

Korsan Kime Denir? - Merak Ediyorum da  

Barbara Taylor  
Beyaz Balina Yayınları  

Merak Ediyorum da Korsan Kime Denir? Ve korsanlarla ilgili diğer soruların yanıtları Genç zihinleri meşgul eden binlerce soru, renkli çizimler, karikatürle ...

22.00 14.30 TL
35% Barbara Taylor, Her Şey İcat Edilmiş midir? - Merak Ediyorum da

Her Şey İcat Edilmiş midir? - Merak Ediyorum da  

Barbara Taylor  
Beyaz Balina Yayınları  

Merak Ediyorum da Her Şey İcat Edilmiş midir? Ve icatlarla ilgili diğer soruların yanıtları Genç zihinleri meşgul eden binlerce soru, renkli çizimler, kari ...

22.00 14.30 TL
35% Barbara Taylor, Canlılar ve Yaşam - Merak Ediyorum da

Canlılar ve Yaşam - Merak Ediyorum da  

Barbara Taylor  
Beyaz Balina Yayınları  

Merak Ediyorum da Canlılar ve Yaşam Ve yaşam döngüsüyle ilgili diğer soruların yanıtları Genç zihinleri meşgul eden binlerce soru, renkli çizimler, karikat ...

22.00 14.30 TL
35% Barbara Taylor, Buzullar Çevre İçin Neden Önemli? - Merak Ediyorum da

Buzullar Çevre İçin Neden Önemli? - Merak Ediyorum da  

Barbara Taylor  
Beyaz Balina Yayınları  

Merak Ediyorum da Buzullar Çevre İçin Neden Önemli? Ve çevreyle ilgili diğer soruların yanıtları Genç zihinleri meşgul eden binlerce soru, renkli çizimler, ...

22.00 14.30 TL
35% Barbara Taylor, Bilim İnsanları Neler Yaparlar? - Merak Ediyorum da

Bilim İnsanları Neler Yaparlar? - Merak Ediyorum da  

Barbara Taylor  
Beyaz Balina Yayınları  

Merak Ediyorum da Bilim İnsanları Neler Yaparlar? Ve bilimle ilgili diğer soruların yanıtları Genç zihinleri meşgul eden binlerce soru, renkli çizimler, ka ...

22.00 14.30 TL
Nacide Berber, Halide Edip Adıvar - Yolundan Dönmeyen Kadın

Halide Edip Adıvar - Yolundan Dönmeyen Kadın  

Nacide Berber  
Final Kültür Sanat Yayınları  

Halide, mor salkım çiçeklerinin sardığı bir evde hayata gözlerini açtı. Dünya, bir savaşlar döneminden geçiyordu. Zor zamanlarda büyümesine rağmen, Osmanlı'da ...

33.00 33.00 TL
37% Sertaç Kasaplar, Pas Pedala Avrupa

Pas Pedala Avrupa  

Sertaç Kasaplar  
Na Yayınları  

Bas Pedala: Avrupa ? Bisikletli Yaşam Hikayeleri kitabı, Avrupa?da yaşayan ve düzenli olarak bisiklet kullanan birbirinden çok farklı kişilerle buluşturuyor ...

30.00 18.90 TL
40% , Çocuklar İçin Nutuk

Çocuklar İçin Nutuk  

Yakamoz Yayıncılık  

Küçük hanımlar, küçük beyler... Sizler hepiniz, geleceğin bir gülü, yıldızı, bir bahtının aydınlığısınız. Memleketi asıl aydınlığa boğacak olan sizsiniz. Ken ...

10.00 6.00 TL
43% , Gulliver Devler Ülkesinde - Dünya Çocuk Klasikleri

Gulliver Devler Ülkesinde - Dünya Çocuk Klasikleri  

Dorlion Yayınevi  

Yüreğim yolculuk isteğiyle doluydu. Eşim ve çocuklarım vedalaştım. Üç yüz tonluk bir gemiyle Hindistan`a doğru hareket ettik. Kışı geçirmek için bir süre ...

4.99 2.84 TL
35% Zehra Aydüz, Selçuklu Tarihi 3

Selçuklu Tarihi 3  

Zehra Aydüz  
Uğurböceği Yayınları  

...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

18.00 11.70 TL
23% Antoine de Saint-Exupery, Küçük Prens-Büyük Boy

Küçük Prens-Büyük Boy  

Antoine de Saint-Exupery  
Turkuvaz Kitap  

?Senin gezegenindeki insanlar,? dedi Küçük Prens, ?bir bahçede beş bin gül yetiştiriyorlar. Yine de aradıklarını bulamıyorlar.? ?Bulamıyorlar,? diye karş ...

30.00 23.10 TL
23% Kolektif, Dede Korkut Hikayeleri-Büyük Boy

Dede Korkut Hikayeleri-Büyük Boy  

Kolektif  
Turkuvaz Kitap  

?Dedem Korkut boy boyladı, soy soyladı. Bu Oğuzname?yi düzdü, koştu, söyledi. Görelim hânım, ne söyledi!? Sözlü edebiyatımızın en eski ve önemli eserleri ...

25.00 19.25 TL
23% Kolektif, Çocuk Klasikleri Seti-Büyük Boy-4 Kitap Takım

Çocuk Klasikleri Seti-Büyük Boy-4 Kitap Takım  

Kolektif  
Turkuvaz Kitap  

Çocuk Klasikleri Seti-Büyük Boy-4 Kitap Takım Define Adası (Büyük Boy) Annesinden başka kimsesi kalmayan küçük Jim, esrarengiz bir harita bulur. Bu harit ...

140.00 107.80 TL
43% Elmer Boyd Smith, Pocahontas ile Kaptan John Smith’in Hikayesi - Dünya Çocuk Klasikleri

Pocahontas ile Kaptan John Smith’in Hikayesi - Dünya Çocuk Klasikleri  

Elmer Boyd Smith  
Dorlion Yayınevi  

Amerikan tarihinin en eski karakterlerinden olan Pocahontas'la ilgili yazılmış ilk çocuk öykülerinden biri, Dorlion Yayınları'nın çevirisiyle sizlerle... ...

4.99 2.84 TL