Toplam 1889 adet ürün

Orhan Akcan, Eğlenceli Matematik - Toplama İşlemini Öğreniyorum

Eğlenceli Matematik - Toplama İşlemini Öğreniyorum  

Orhan Akcan  
İlköğretim Yayınları  

Toplama işlemini öğretici bir kitap. Baskı Yılı: 2008 Dili: Türkçe Yayınevi: İlköğretim ...                                                                                                             

11.57 8.10 TL
Orhan Akcan, Eğlenceli Matematik - Çıkarma İşlemini Öğreniyorum

Eğlenceli Matematik - Çıkarma İşlemini Öğreniyorum  

Orhan Akcan  
İlköğretim Yayınları  

Çıkarma işlemini öğretici bir kitap. Baskı Yılı: 2008 Dili: Türkçe Yayınevi: İlköğretim ...                                                                                                         

11.57 8.10 TL
Orhan Akcan, Eğlenceli Matematik - Çarpma İşlemini Öğreniyorum

Eğlenceli Matematik - Çarpma İşlemini Öğreniyorum  

Orhan Akcan  
İlköğretim Yayınları  

3 Kitaptan oluşmaktadır. Toplama, Çıkarma, Çarpma işlemleri ile ilgili alıştırmalarını kapsar. Baskı Yılı: 2008 Dili: Türkçe Yayınevi: İlköğretim ...

9.26 6.48 TL
Mevlana İdris, Tuhaf Adamlar 7 - Dokuz Düğmeli Adam

Tuhaf Adamlar 7 - Dokuz Düğmeli Adam  

Mevlana İdris  
Kipat Yayınları  

... Adamın eli tişörtün sekizinci düğmesini açınca parkta yeni bir şaşkınlık patlaması oldu. Yüzlerce değişik kuş, yüzlerce değişik ses çıkartarak parkkta ...

4.63 4.63 TL
Zeliha Çetin, 5-6 Yaş Matematik - Yeni Programa Uygun

5-6 Yaş Matematik - Yeni Programa Uygun  

Zeliha Çetin  
Şiir Çocuk Yayınları  

Yeni Programa Uygun olarak hazırladığımız bu kitap;çocuklarımızın ilköğretime geçiş sürecinde eğlenceli aktiviteler eşliğinde matematik eğitiminde kaynak kitap ...

20.37 20.37 TL
40% Hülya Akcan, Orhan Akcan, Sihirli Yazı - İlköğretim Okulları İçin Yazı - Tek kitap

Sihirli Yazı - İlköğretim Okulları İçin Yazı - Tek kitap  

Hülya Akcan, Orhan Akcan  
İlk İlköğretim Yayınları  

İlköğretimde kullanılan bitişik eğik el yazısını öğretmek amacıyla bol alıştırma ve tekrar etme sistemi düşünülülerek üretilmiştir. Dili: Türkçe Yayınevi: İlk ...

11.57 6.94 TL
35% , 30 Ağustos , En Büyük Zafer - Çocuklar İçin Atatürk

30 Ağustos , En Büyük Zafer - Çocuklar İçin Atatürk  

Engin  

Mustafa Kemal, ülkeyi düşmanlardan tamamen temizlemek istiyordu. Bu nedenle 26 Ağustos sabahı büyük bir taarruz başlattı. Atatürk'ün hayatını bir masal ...

6.50 4.23 TL
35% , Selanike Dönüş - Çocuklar İçin Atatürk

Selanik'e Dönüş - Çocuklar İçin Atatürk  

Engin  

Mustafa Kemal, Selanik'e büyük umutlarla döndü. İttihat ve Terakki Cemiyeti'ne katıldı. Ancak yaşanan gelişmelerden memnun değildi. 'Çocuklar İçin Atatürk ...

6.50 4.23 TL
Ömer Seyfettin, Forsa

Forsa  

Ömer Seyfettin  
Engin  

Akdeniz'in mitoloji yuvası uçsuz bucaksız ufuklarına bakan küçük tepe, minimini bir çiçek ormanı gibiydi. İnce, uzun dallı badem ağaçlarının alaca gölgeleri ...

5.09 3.31 TL
39% Berkay Dinç Deligöz, Renkler , Sayılar , Şekiller (5-6 Yaş)

Renkler , Sayılar , Şekiller (5-6 Yaş)  

Berkay Dinç Deligöz  
Duru  

Bu kitap, 5-6 yaş çocuklarının, okul yaşantısına uyum sağlayabilmeleri, gerekli bilgi ve becerilerini geliştirebilmeleri amacıyla hazırlanmıştır. Kolaydan ...

18.52 11.30 TL
35% , Türkülerden Seçmeler

Türkülerden Seçmeler  

Karanfil Yayınları  

Elmayı top top yapalım Kızlara bahşiş atalım, Kadifeden ceketini dar yapalım, Ne güzel yakışır ince bele. Eğlenelim taze ilen, Altında yelpaze ilen, Ölçelim ...

9 5.85 TL
35% , Akıllı Kartlar - 3

Akıllı Kartlar - 3  

ABC Yayın Grubu  

Baskı Yılı: 2006 Dili: Türkçe Yayınevi: Abc Yayın ...                                                                                                                                                                                                     

18.50 12.03 TL
Uğur Köse, Uçtum Ben

Uçtum Ben  

Uğur Köse  
Pandora Müzikli Kitaplar  

Altı yaş ve üstü düzeyinde hazırlanan bu kitap çocukların kendi başına oynama ve düşünme yeteneklerine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Çocuklar için çok ...

9.90 9.90 TL
35% Jules Verne, Kaptan Grantın Çocukları

Kaptan Grant''ın Çocukları  

Jules Verne  
Mavi Yelken Yayıncılık  

Guamini Nehri'ne ulaşmakla yolculuğun üçre ikisini tamamlamış oluyorlardı. Kısa bir dinlenmeden sonra, saat onda hareket ettiler. Deri tulumları ağzına kadar ...

8.00 5.20 TL
38% Anonim, Karagöz ile Hacivat - Anonim

Karagöz ile Hacivat - Anonim  

Anonim  
Timaş Yayınları  

1- ABC Serisi 12 Kitap 2- Nasrettin Hoca Serisi 6 Kitap 3- Keloğlan Serisi 6 Kitap 4- Sevimli Hayvanlar Serisi 10 Kitap 5- Karagöz İle Hacivat Serisi 6 Kitap ...

2.25 1.40 TL
38% Hasan Nail Canat, Bir Küçük Osmancık Vardı-4.5.6.Sınıf Öğrencileri İçin

Bir Küçük Osmancık Vardı-4.5.6.Sınıf Öğrencileri İçin  

Hasan Nail Canat  
Timaş Yayınları  

Osmancık, ailenin biricik çocuğudur. Kötü emellerine yenik düşmüş, gözlerini para hırsı bürümüş bir çete tarafından kaçırılır. Ailesi Osmancık'ın hayatından ...

15.00 9.30 TL
Onur Şimşek, Proje Dürbün-Sihirli Harfler 2

Proje Dürbün-Sihirli Harfler 2  

Onur Şimşek  
Şimşek Yayınları  

Sihirli Harfler dizisinin ikinci kitabı Proje Dürbün ile macera devam ediyor. Sayfa Sayısı: 16 Baskı Yılı: 2015 Dili: Türkçe Yayınevi: Şimşek ...

4.63 4.63 TL
38% Howard Pyle, Robin Hood-4.5.6.Sınıf Öğrencileri İçin

Robin Hood-4.5.6.Sınıf Öğrencileri İçin  

Howard Pyle  
Timaş Yayınları  

... Yıllar su gibi akıyor, korucunun evindeki bebek büyüyordu. Ona, 'saka kuşu' anlamına da gelen Robin adını vermişlerdi. Sesi çok güzeldi. Zekiydi. Fakat, ...

6.00 3.72 TL
35% Yalvaç Ural, Mızıkçının Oyunları Bilmece Oyun CDli

Mızıkçının Oyunları Bilmece Oyun CDli  

Yalvaç Ural  
Marsık Yayıncılık  

Yalvaç Ural'ın daha önce "Tatil Kitapları" adı altında, 12 kitap olarak yayınlanan bu dizisi, önce mini boyda cep kitapları olarak çıktı. Kısa sürede öylesine ...

45.00 29.25 TL
32% Lewis Carroll, Alice Harikalar Diyarında - Resimli Çocuk Klasikleri

Alice Harikalar Diyarında - Resimli Çocuk Klasikleri  

Lewis Carroll  
Altın Kitaplar  

Bir zamanlar ülkenin birinde alis adında küçük bir kız yaşarmış. Alis'in bir de okumayı çok seven bir ablası varmış. Ormana gittiklerinde, koşup ...

4.00 2.72 TL