Toplam 1889 adet ürün

, Mind-Level 2-2.Kitap-IQ ve Yetenek Serisi-İlkokul

Mind-Level 2-2.Kitap-IQ ve Yetenek Serisi-İlkokul  

Tüzder Yayınları  

Çocuğunuzun zihinsel, sosyal ve duygusal gelişimi için hazırlanan SOLVE (Çöz) kitabı, TÜZDER Eğitim Metodu'na (TEM) göre hazırlanmıştır. TEM'de esas olan bir ...

28.00 16.80 TL
, Solve-Level 2-1.Kitap-IQ ve Yetenek Serisi-İlkokul

Solve-Level 2-1.Kitap-IQ ve Yetenek Serisi-İlkokul  

Tüzder Yayınları  

Çocuğunuzun zihinsel, sosyal ve duygusal gelişimi için hazırlanan SOLVE (Çöz) kitabı, TÜZDER Eğitim Metodu'na (TEM) göre hazırlanmıştır. TEM'de esas olan bir ...

28.00 16.80 TL
, Find-Level 1-3.Kitap-IQ ve Yetenek Serisi-İlkokul

Find-Level 1-3.Kitap-IQ ve Yetenek Serisi-İlkokul  

Tüzder Yayınları  

Çocuğunuzun zihinsel, sosyal ve duygusal gelişimi için hazırlanan FIND (Bul) kitabı, TÜZDER Eğitim Metodu'na (TEM) göre hazırlanmıştır. TEM'de esas olan bir ...

28.00 16.80 TL
, Cube-Level 1-2.Kitap-IQ ve Yetenek Serisi-İlkokul

Cube-Level 1-2.Kitap-IQ ve Yetenek Serisi-İlkokul  

Tüzder Yayınları  

Çocuğunuzun zihinsel, sosyal ve duygusal gelişimi için hazırlanan CUBE (Küp) kitabı, TÜZDER Eğitim Metodu'na (TEM) göre hazırlanmıştır. TEM'de esas olan bir ...

28.00 16.80 TL
, Draw-Level 1-1.Kitap-IQ ve Yetenek Serisi-İlkokul

Draw-Level 1-1.Kitap-IQ ve Yetenek Serisi-İlkokul  

Tüzder Yayınları  

Çocuğunuzun zihinsel, sosyal ve duygusal gelişimi için hazırlanan DRAW (Çizim) kitabı, TÜZDER Eğitim Metodu'na (TEM) göre hazırlanmıştır. TEM'de esas olan bir ...

28.00 16.80 TL
Ebru Demir, Limbik Yeni Keşifler Peşinde 3-5 Yaş Grubu

Limbik Yeni Keşifler Peşinde 3-5 Yaş Grubu  

Ebru Demir  
Dorya Minik  

High Scope Eğitim Metodu ile çocuklar yüksek hedefler belirler, olumlu yetişkin iletişimi kurar, tutarlı günlük akış planları yapabilirler. Bu alanlarda ...

45.00 29.25 TL
Ebru Demir, Limbik Çok Dikkatli Düşünceli ve Becerikli 3-5 Yaş Grubu

Limbik Çok Dikkatli Düşünceli ve Becerikli 3-5 Yaş Grubu  

Ebru Demir  
Dorya Minik  

High Scope Eğitim Metodu ile çocuklar yüksek hedefler belirler, olumlu yetişkin iletişimi kurar, tutarlı günlük akış planları yapabilirler. Bu alanlarda ...

45.00 29.25 TL
Ebru Demir, Limbik Çizerek Öğreniyor-5 Yaş Grubu

Limbik Çizerek Öğreniyor-5 Yaş Grubu  

Ebru Demir  
Dorya Minik  

45.00 29.25 TL
Ebru Demir, Limbik Matematik Öğreniyor-5 Yaş Grubu

Limbik Matematik Öğreniyor-5 Yaş Grubu  

Ebru Demir  
Dorya Minik  

45.00 29.25 TL
Ayla Çınaroğlu, Korudaki Komşular

Korudaki Komşular  

Ayla Çınaroğlu  
Fom Kitap  

Kente yakın bir korulukta, kendi doğal ortamlarında yaşayan küçük sevimli hayvanlar, insan yapımı nesnelerle karşılaştıklarında ne düşünür, nasıl davranırlar ...

28.00 18.20 TL
Özden Aslan, İyilik Perim Cimcime

İyilik Perim Cimcime  

Özden Aslan  
Turta Kitap  

Özden Aslan, yeni kitabında çocuk dünyasının sevimli dertlerine odaklanıyor. Aile ve arkadaş ilişkileri, sorumluluklar, okul yaşamı ve yemek seçimi gibi ...

21.00 14.07 TL
Eckhart Tolle, Miltonın Sırrı

Milton'ın Sırrı  

Eckhart Tolle  
Doğan Egmont Çocuk Kitapları  

Milton?ın hayatında her şey yolunda gidiyordu. Evini, ailesini, okulunu ve öğretmenini seviyordu. Fakat bir gün okulda kendinden büyük bir öğrencinin ...

20 14.00 TL
J.M. Dupont, Mezzo, Kara Sevda Love in Vain-Robert Johnson 1911-1938

Kara Sevda Love in Vain-Robert Johnson 1911-1938  

J.M. Dupont, Mezzo  
Flaneur  

"Sürpriz" anlatıcısının da hakkını teslim ettiği gibi, nevi şahsına münhasır kısa ömrüne büyük bir yetenek sığdırmış Robert Johnson'ın şarkıları, üzerinden bir ...

66.00 39.60 TL
Ahmet Karataş, Genç Marangoz

Genç Marangoz  

Ahmet Karataş  
EDAM Kitaplığı  

Genç Marangoz, gençleri ve çocukları ahşapla uğraşmaya davet ediyor. Onları ellerine bel­ki de hiç almadıkları zımpara, çekiç, çivi ve testereyle tanışmaya; ...

32.00 20.16 TL
, Okumaya Hazırlık-Okula Hazırlık Serisi 6-7 Yaş

Okumaya Hazırlık-Okula Hazırlık Serisi 6-7 Yaş  

Limonkids  

İlkokula başlama yaşındaki çocuğunuzun eğlenceli yol arkadaşı olacak ! Bu seri ile çocuğunuz, ilk öğretim müfredatındaki 1.Sınıf matematik ve okuma yazma ...

14.90 9.69 TL
, Matematik-Okula Hazırlık Serisi 6-7 Yaş

Matematik-Okula Hazırlık Serisi 6-7 Yaş  

Limonkids  

İlkokula başlama yaşındaki çocuğunuzun eğlenceli yol arkadaşı olacak ! Bu seri ile çocuğunuz, ilk öğretim müfredatındaki 1.Sınıf matematik ve okuma yazma ...

19.90 12.93 TL
, Yazmaya Hazırlık-Okula Hazırlık Serisi 6-7 Yaş

Yazmaya Hazırlık-Okula Hazırlık Serisi 6-7 Yaş  

Limonkids  

14.90 9.69 TL
Homeros, İlyada

İlyada  

Homeros  
Kolektif Kitap  

Dünya üzerinde her toplum zaman içinde kendi tarihini, inançlarını ve değerlerini ele alan sözlü ve yazılı anlatılar yaratmıştır. Bu büyük anlatılar iyi-kötü, ...

28.00 18.20 TL
Jerry Mahoney, Uzaydan Gelen Pırt Kafalar

Uzaydan Gelen Pırt Kafalar  

Jerry Mahoney  
Sola Kidz  

Pırt kafalar karaya ayak bastı ve bizi buradan silip süpürmeye çalışıyorlar! En yakın arkadaşım Lloyd ve benim, mükemmel bir planımız var. Uzaylıları Dünya?ya ...

25.00 16.25 TL
Samed Behrengi, Küçük Kara Balık

Küçük Kara Balık  

Samed Behrengi  
İstek Vakfı  

Dünya sadece yaşadığımız evden, oyun oynadığımız parktan, mahalleden, içinde yaşadığımız şehirden mi ibarettir ? Yoksa başka yaşamlar, başka âlemler ve ...

12.00 7.80 TL