Toplam 52 adet ürün

37% Serenay Özen, Nedir Serisi Seti - 10 Kitap Takım

Nedir Serisi Seti - 10 Kitap Takım  

Serenay Özen  
Siyah Beyaz Yayınları  

Anksiyete - 110 Sayfa Bilişsel Psikoloji - 128 Sayfa Bipolar Bozukluk - 104 Sayfa Depresyon - 104 Sayfa Dikkat Eksikliği - 112 Sayfa Disleksi Öğrenme ...   

175.00 110.25 TL
30% Linda Gask, Sessizliğin Öte Yanı

Sessizliğin Öte Yanı  

Linda Gask  
Hep Kitap  

Hayatı başka insanların ruhlarını iyileştirmekle geçen psikiyatrist Linda Gask, depresyon konusunda bir uzman olmanın depresyona karşı bağışıklık geliştirmek ...

34.00 23.80 TL
37% Carl Gustav Jung, Psikiyatri Araştırmaları

Psikiyatri Araştırmaları  

Carl Gustav Jung  
Pinhan Yayıncılık  

Toplu Eserlerin birincisi olan bu cilt, betimleyici psikiyatri alanındaki çalışmaları kapsamaya yeterlidir. Kitap, Jung?un yayımlanan ilk çalışması olan ...

35.00 22.05 TL
30% Erik Blumenthal, Anlamak ve Anlaşılmak-Başarılı İlişkiler Kurmak İçin Pratik Rehber

Anlamak ve Anlaşılmak-Başarılı İlişkiler Kurmak İçin Pratik Rehber  

Erik Blumenthal  
Totem Yayıncılık  

?İçinde başkalarına yer ayırmayan kişi, onların halinden anlayamaz ve halden anlamayan biri için de herkes birer yabancıdır.? Chuang Tzu Teknolojinin hızla g ...

32.00 22.40 TL
30% , Gel Hayattan Konuşalım

Gel Hayattan Konuşalım  

Doğan Kitapçılık  

Her şeyi kaybedebilirsin ama kendi varoluşunu kaybedemezsin. Doğarız ve dünyaya atılırız. Bu "olma" halidir. Varolma hali ise bizim yapıp ettiklerimizle il ...

32.00 22.40 TL
47% Annie Payson Call, Nerves And Common Sense

Nerves And Common Sense  

Annie Payson Call  
Platanus Publishing  

p>?People form habits which cause nervous strain. When these habits have fixed themselves for long enoughWhen enough upon their victims, the nerves give way ...

65.00 34.45 TL
30% , Son Dersler

Son Dersler  

Totem Yayıncılık  

"Açık, net, ilham verici, pratik ve hem yeni başlayan hem de deneyimli okur için kesinlikle müthiş kullanışlı. İnsan davranışının dinamikleri ve psikanaliz ...

30.00 21.00 TL
35% , Manevi Bakım ve Danışma Psikolojisi: Kavram - Kuram ve Uygulamalar

Manevi Bakım ve Danışma Psikolojisi: Kavram - Kuram ve Uygulamalar  

Diyanet İşleri Başkanlığı  

Günümüzde geleneksel yardım faaliyetlerinin, modern psikolojik yardım disiplinlerinin ilke ve yaklaşımlarıyla desteklenerek yeni ve yerli dinî danışma ve ...

27.00 17.55 TL
30% Erich Fromm, Sevme Sanatı - Modern Kapak

Sevme Sanatı - Modern Kapak  

Erich Fromm  
Say Yayınları  

?Sevgi, kişiyi diğer insanlardan ayıran duvarları yıkan, onu diğerleriyle birleştiren, insanın içindeki etkin gu?çtu?r.? ?Psikoloji alanındaki en önemli çalı ...

25.00 17.50 TL
30% Erich Fromm, Sevme Sanatı - Klasik Kapak

Sevme Sanatı - Klasik Kapak  

Erich Fromm  
Say Yayınları  

Her sanat dalı disiplin, odaklanma ve sabır gerektirir. Sanatta ustalaşma, bir çocuğun yeni yu?ru?meye başladığı evredeki gibi du?şe kalka ama denemekten ...

25.00 17.50 TL
30% Dr. A. Kadir Özer, Bir Kıvılcım Yeter - Gelişmek için Değişim

Bir Kıvılcım Yeter - Gelişmek için Değişim  

Dr. A. Kadir Özer  
Agora Kitaplığı  

...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

27.00 18.90 TL
Bahriye Kaman, Öz Güven ve Küstahlık Arasında Ne Var!

Öz Güven ve Küstahlık Arasında Ne Var!  

Bahriye Kaman  
Eylül Kitap  

Öz Güven ve Küstahlık Arasında Ne Var! Son yıllarda çocuk eğitimine dair bilgi çokluğu ve çeşitliliği ebeveynlerin kafasını karıştırmış olduğu halde net bir ...

30.00 30.00 TL
35% Tahir Özakkaş, Çoklu Kişilik Fobi Bağımlılık ve Hipnoterapi

Çoklu Kişilik Fobi Bağımlılık ve Hipnoterapi  

Tahir Özakkaş  
Psikoterapi Enstitüsü  

6. Hipnoz Eğitim Grubunun Aralık ayı ders notlarının sunulduğu bu kitap, eğitim deşifresinin derlemesi olma özelliğiyle dünyada eşi benzeri görülmemiş bir ...

50.00 32.50 TL
35% Tahir Özakkaş, Ruhsal Bozukluklarda Hipnoterapi Uygulamaları

Ruhsal Bozukluklarda Hipnoterapi Uygulamaları  

Tahir Özakkaş  
Psikoterapi Enstitüsü  

6. Hipnoz Eğitim Grubunun Ocak ayı ders notlarının sunulduğu bu kitap, eğitim deşifresinin derlemesi olma özelliğiyle dünyada eşi benzeri görülmemiş bir yayın ...

50.00 32.50 TL
Carl Gustav Jung, Jung Psikolojisi

Jung Psikolojisi  

Carl Gustav Jung  
E Kitap Yayıncılık  

JUNG?a göre iç dünyamıza yönelik de çeşitli yapılarımız vardır. Her insanda hem dişiliğe ait bir davranış ve hissediş yapısı (ki buna ?Anima? adını vermiştir) ...

35.00 35.00 TL
35% Tahir Özakkaş, Psikodinamik Bilişsel Davranışçı ve Duygu Odaklı Psikoterapide Duygularla Çalışma

Psikodinamik Bilişsel Davranışçı ve Duygu Odaklı Psikoterapide Duygularla Çalışma  

Tahir Özakkaş  
Psikoterapi Enstitüsü  

Duygu Odaklı Terapi, insan işlevselliğinde ve terapötik değişimde temel olarak duyguları esas alan ampirik çalışmalarla etkililiği kanıt­lanmış, hümanist ...

60.00 39.00 TL
35% Tahir Özakkaş, Kohut’u Anlamak İçin Kendilik Çözümlemesi’nin Şerhi 1.Cilt

Kohut’u Anlamak İçin Kendilik Çözümlemesi’nin Şerhi 1.Cilt  

Tahir Özakkaş  
Psikoterapi Enstitüsü  

Değerli Dostlar, Yıllardır hayalini kurduğum bir arzumu daha gerçekleştirmiş bulunuyorum. Yıllardır tercüme kitapları anlamak için ne kadar zorlandığımı hatı ...

50.00 32.50 TL
35% Tahir Özakkaş, Hipnoza Giriş ve Uygulama

Hipnoza Giriş ve Uygulama  

Tahir Özakkaş  
Psikoterapi Enstitüsü  

6. Hipnoz Eğitim Grubunun Aralık ayı ders notlarının sunulduğu bu kitap, eğitim deşifresinin derlemesi olma özelliğiyle dünyada eşi benzeri görülmemiş bir ...

50.00 32.50 TL
37% Serenay Özen, Bipolar Bozukluk - Nedir Serisi 5

Bipolar Bozukluk - Nedir Serisi 5  

Serenay Özen  
Siyah Beyaz Yayınları  

Hastalık ya da sayrılık, beden veya zihinde meydana gelen, rahatsızlık, dert ve görev bozukluğuna yol açan belirli bir anormal duruma verilen isimdir. ...

16.00 10.08 TL
37% Serenay Özen, Fobiler - Nedir Serisi 8

Fobiler - Nedir Serisi 8  

Serenay Özen  
Siyah Beyaz Yayınları  

Hastalık ya da sayrılık, beden veya zihinde meydana gelen, rahatsızlık, dert ve görev bozukluğuna yol açan belirli bir anormal duruma verilen isimdir. ...

20.00 12.60 TL