Toplam 1025 adet ürün

Neşe Kaya, Şeytan Çıkmazı

Şeytan Çıkmazı  

Neşe Kaya  
Gece Kitaplığı  

Profesör şu anda o gücün kendi bedenini de ele geçirmeye çalıştığını hissedebiliyordu! Sırt üstü yere düşmesiyle birlikte boğazından çözülen kasılmış ...

34.00 21.42 TL
Evren Uzar, Sesin Sahibi

Sesin Sahibi  

Evren Uzar  
Çolpan  

Sesin Sahibi; "Zeytinler Toplanınca", "Düğme", "Tuvaletçinin Çocukları", "Macun", "Bir Kış Kahvesi", "Güvercinler Neyli Sever?", "Meydan Durağı", "Bir Ağustos ...

16.00 11.20 TL
35% Hüseyin Rahmi Gürpınar, Melek Sanmıştım Şeytanı

Melek Sanmıştım Şeytanı  

Hüseyin Rahmi Gürpınar  
İnkılap Kitabevi  

Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın en büyük hususiyeti, sokağa yakın diliyle, meddahça resmettiği hikâyelerde toplumsal meselelere dokunmasıdır. Melek Sanmıştım Şeyta ...

12.00 7.80 TL
Meltem Tekin, Kulüpte Biri Var

Kulüpte Biri Var  

Meltem Tekin  
Gece Kitaplığı  

Zamanın ve mekânın önemini yitirdiği bir yerdeyiz. Zamanların birbirine kayıtsız kaldığı, mekânlarınsa yer yer üst üste binerek çakıştığı bir koordinat ...

28.00 17.64 TL
H. G. Wells, Görünmez Adam

Görünmez Adam  

H. G. Wells  
İndigo Kitap  

Zaman Makinesi ve Dünyalar Savaşı gibi eserleriyle bilinen, dünyaca ünlü İngiliz bilimkurgu yazarı H. G. Wells?in öğrencilik yıllarında yaşadıklarından ...

15.00 9.75 TL
35% Hüseyin Rahmi Gürpınar, Gönül Ticareti

Gönül Ticareti  

Hüseyin Rahmi Gürpınar  
İnkılap Kitabevi  

"Bu ejderin öldürücü dişlerine karşı koymak için ne yapmalıyız? Yavaş yavaş vücutlarını en öldürücü zehirlere alıştıranlar yok mu? Koleradan kurtulmak için ...

15.00 9.75 TL
Mustafa Tözün, Giz Ece ile Harun Kimdi

Giz Ece ile Harun Kimdi  

Mustafa Tözün  
Gece Kitaplığı  

"(?) Almila, Ece'nin gizli adı olarak hep var olmuştu, Ece ile Baba arasında. Hep var olacaktı? Dost, Harun'un omzuna dokunmuştu. Teselli eder gibi sevecen b ...

59.00 37.17 TL
Mihail Bulgakov, Genç Bir Doktorun Anıları

Genç Bir Doktorun Anıları  

Mihail Bulgakov  
İndigo Kitap  

?Köyde muazzam bir deneyim kazanmak mümkün, diye düşünüyordum uykuya dalarken; ama okumak gerek, çok, daha çok okumak...? Tıp fakültesinden yeni mezun Dr. Bo ...

12.00 7.80 TL
35% Halid Ziya Uşaklıgil, Ferdi ve Şürekası

Ferdi ve Şürekası  

Halid Ziya Uşaklıgil  
İnkılap Kitabevi  

"Hayata tutunamayan, hayat karşısında genellikle hayal kırıklıklarına uğrayan insanların dramını vermiştir Halit Ziya." -Oğuz Atay Kitap olarak 1895'te yay ...

19.00 12.35 TL
Dırahşan Akınözü Ergin, Cadılık Zanaatı - Gölgeler Kitabı

Cadılık Zanaatı - Gölgeler Kitabı  

Dırahşan Akınözü Ergin  
Atayurt Yayınevi  

"Bana göre cadı, sezgilerinin eylemlerini yönlendirmesine izin veren, çevresiyle bütünleşebilen, zorluklarla yüzleşmekten korkmayan bir kadındır." Paulo Coel ...

76.00 49.40 TL
Nuriye Özşahin, Azade

Azade  

Nuriye Özşahin  
Gece Kitaplığı  

"Kavalın sesi durunca İda da sustu. Sessiz bir rüzgâr saçlarını üfledi. Taymi, elini atının boynundan çekti, gözlerinde yaş vardı ikisinin de. 'Bir gün ...

22.00 13.86 TL
İbrahim Taner, Araba Ustası Hunner

Araba Ustası Hunner  

İbrahim Taner  
Gece Kitaplığı  

1957 Denizli İli, Tavas İlçesi, Yorga Köyünde, bir çiftçi ailenin ortanca çocuğu olarak dünyaya geldim. İlkokulu köyümde bitirdim. Matematik, Tarih, Türkçeden ...

43.00 27.09 TL
Şevki Özbilen, Uzun Evler 2 - Çukurova Üçlemesi

Uzun Evler 2 - Çukurova Üçlemesi  

Şevki Özbilen  
Ergenekon  

Burcu burcu toprak kokusu geldi burnuna. Taze toprak ıslak, çiğli, yapış yapış, bir hoş kokuyordu. Günlerdir yağan yağmurlarda yıkanmış orman pırıl pırıl, ...

65.00 37.70 TL
Şevki Özbilen, Uzun Evler 1 - Çukurova Üçlemesi

Uzun Evler 1 - Çukurova Üçlemesi  

Şevki Özbilen  
Ergenekon  

Burcu burcu toprak kokusu geldi burnuna. Taze toprak ıslak, çiğli, yapış yapış, bir hoş kokuyordu. Günlerdir yağan yağmurlarda yıkanmış orman pırıl pırıl, ...

65.00 37.70 TL
Ramazan Seydaoğlu, Sahil Işıkları

Sahil Işıkları  

Ramazan Seydaoğlu  
Liz Yayınları  

Sizlere birçok tarihi ve güncel olaylar derledik ve zaman zaman önümüzü aydınlatacak ışıklar yaktık. Okurken zevk almakla birlikte olayları düşünme ve ...

15.00 15.00 TL
Ali Kafkasyalı, Kartallar Sınır Tanımaz

Kartallar Sınır Tanımaz  

Ali Kafkasyalı  
Karınca  

Kartallar Sınır Tanımaz romanı, bir dönemin gözü pek yiğitleri, Aloy Hacı ve arkadaşlarının Kafkasya'da başlayıp Anadolu'ya sarkan gururlu ve bir o kadar da ...

40.00 40.00 TL
Şevki Özbilen, Demir Çarık 2 - Çukurova Üçlemesi

Demir Çarık 2 - Çukurova Üçlemesi  

Şevki Özbilen  
Ergenekon  

Dağ, taş, bayırlar, yarlar, koyaklar, bükler koyun meleyişlerinde, koyun meleyişlerine karışan çan ve çıngırak seslerinde akıyordu günlerdir. Dağ taş koyuna ...

60.00 34.80 TL
Şevki Özbilen, Demir Çarık 1 - Çukurova Üçlemesi

Demir Çarık 1 - Çukurova Üçlemesi  

Şevki Özbilen  
Ergenekon  

Yağmurlar durdu. Torosların doruklarında ak bulutlar dolanmaya başladı. Ak pamuk yığınları gibi, top top? Rüzgarlara kapılarak şekilden şekile giren, uzayan, ...

60.00 34.80 TL
35% Emine Yavuz, Çürük Vişne 4 - Viata

Çürük Vişne 4 - Viata  

Emine Yavuz  
Epsilon Yayınları  

Gidişler geri dönüşler içindi ama geri dönüldüğünde her şey aynı kalır mıydı? Günler geçse, haftalar, aylar...  Kış bitse, mevsimlerden bahar olsa, bir muc ...

50 32.50 TL
Şevki Özbilen, Çımkının Düştüğü Yer 2 - Çukurova Üçlemesi

Çımkının Düştüğü Yer 2 - Çukurova Üçlemesi  

Şevki Özbilen  
Ergenekon  

Bekir ağa, o sabah her zamankinden erken uyandı. Kalktı. Bu gün yapmayı düşündüğü bir şey vardı. Uzun zamandır yapmak isteyipte bir türlü zaman ayıramadığı ...

70.00 40.60 TL