Toplam 1025 adet ürün

Duran Çetin, Gençler İçin Sınanma Öyküleri

Gençler İçin Sınanma Öyküleri  

Duran Çetin  
Oniks Yayınları  

Allah yüce kitabında,geçmiş kavimleri ne şekilde sınadığını çok çeşitli örneklerle bizlere anlatmıştır. Biz Müslümanların bunları iyi anlayıp dersine iyi ...

16.00 10.40 TL
Sevin Şerbetçi, Süzme Bal

Süzme Bal  

Sevin Şerbetçi  
Cinius Yayınları  

Bu kitaptaki sade, dolaysız, yaşamın içinden hikâyeler aynı zamanda bir o kadar somut, çarpıcı ve hayatı sorgulatır nitelikte... Sait Faik?in hikâyelerini ...

18.00 11.34 TL
Mehmet Yaman, Sen Bana - Ben Sana Yasak

Sen Bana - Ben Sana Yasak  

Mehmet Yaman  
Hamle Yayınevi  

Sevgi kalktık. Ana sütü gibi tertemizdi. Kuru yavan denilmezdi, yenilirdi şifa niyetine. Sevgi güçtü. Bir dağı taşırdın sırtında ama bana mısın denilmezdi. ...

30.00 18.90 TL
Murat Çakır, Paradoks: Bir Mekan - Zaman Polisiyesi

Paradoks: Bir Mekan - Zaman Polisiyesi  

Murat Çakır  
Alter Yayıncılık  

Değişmez kural bu. Paradoksa yol açabilecek hiçbir hamle yapamayız. Zaman yolcularının kötü kaderi bu. Değiştirebileceğini bilip de hiçbir şey yapamamak... P ...

30.00 18.00 TL
Ozan Karacı, Gece Yarısı Hikayeleri

Gece Yarısı Hikayeleri  

Ozan Karacı  
Cinius Yayınları  

Korkularımızın doruk noktasında, aklımızın bir köşesinde canlanan kaçış yolları hepimiz için gerçek mi? diye sorguladığım günün sabahında, aslında daha ...

15.00 9.45 TL
35% , Kallokain - Bilimkurgu Klasikleri

Kallokain - Bilimkurgu Klasikleri  

İthaki Yayınları  

?Adı 1984 ve Cesur Yeni Dünya?yla anılması gereken bir eser.?  Library Journal ?Boye?nin eserleri bir yandan şiirsel bir içe dönüklüğü, öte yandan kâhince ...

22.00 14.30 TL
35% Olga Tokarczuk, Sür Pulluğunu Ölülerin Kemikleri Üzerinde

Sür Pulluğunu Ölülerin Kemikleri Üzerinde  

Olga Tokarczuk  
Timaş Yayınları  

Janina, uzak bir Polonya köyünde, karanlık kış günlerini astroloji çalışarak, yıldız haritalarını inceleyerek, William Blake?in şiirlerini tercüme ederek ve ...

34.00 22.10 TL
Onur Ünlü, Hesabım Var

Hesabım Var  

Onur Ünlü  
Alfa Basım Yayın  

Onur Ünlü?nün özgün hafiyesi Selman Bulut?un maceralı sürüyor. ?İtirazım Var?ın hikâyesinin kaldığı yerden devamla ?Hesabım Var?! Selman Bulut, kısa bir zama ...

29.00 20.30 TL
35% Adil Yıldırım, Şeytan Tüyü

Şeytan Tüyü  

Adil Yıldırım  
İthaki Yayınları  

Kırk yaşlarında, burjuvanın aristokrat kanadında büyümüş, varlıklı, kibirli ve aslında narsist bir adam. Kendisi dışında kimseye saygısı olmayan, ruhundaki ...

20.00 13.00 TL
35% Pat Barker, Kızların Suskunluğu

Kızların Suskunluğu  

Pat Barker  
İthaki Yayınları  

Npr, Washington Post, Financial Times ve The Economıst?e Göre Yılın En İyi Kitaplarından. Onu görmeden önce sesini duydum: Çığlığı surlarımızın içinde yankıl ...

30.00 19.50 TL
Laetitia Colombani, Saç Örgüsü

Saç Örgüsü  

Laetitia Colombani  
Yan Pasaj  

Üç kadın. Üç hayat. Üç kıta?  Tek bir talep: özgürlük! İtalya. Giulia, babasının atölyesinde çalışan genç bir kadın. Babasının geçirdiği kaza sonrası nesil ...

26.00 18.20 TL
35% Jack London, Kızıl Veba-Modern Klasikler Dizisi 152

Kızıl Veba-Modern Klasikler Dizisi 152  

Jack London  
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları  

Jack London, 1912 yılında İngiltere'de London Magazine'de yayımlanmaya başlayan Kızıl Veba yapıtıyla "kıyamet sonrası" edebiyatın öncüleri arasına girmiştir. ...

8.00 5.20 TL
Emin Pazarcı, Kara Kutu - 40 Yıllık Birikimin Hikayesi

Kara Kutu - 40 Yıllık Birikimin Hikayesi  

Emin Pazarcı  
Sahi Kitap  

Tam 40 yılın hİkâyesİ bu kİtap? Ama yaşanmış hikâyeler bunlar. Algılar ve illüzyonlarla karartılıp çarpıtılmaya çalışılan olayların gerçek yüzü. ?Aslında n ...

35.00 26.25 TL
35% Osman Balcıgil, En Hüzünlü Eylül

En Hüzünlü Eylül  

Osman Balcıgil  
Destek Yayınları  

Hüzünlüdür İstanbul, Eylül 1955?ten beri... Kadim kentin destansı tarihinde, 6/7 Eylül 1955?te yaşanan büyük yıkım kuşkusuz çok özel bir yer tutar. Acısı h ...

29.50 19.18 TL
Salih Tuna, Kafasını Kaybeden Adam - Genel Merkez

Kafasını Kaybeden Adam - Genel Merkez  

Salih Tuna  
Turkuvaz Kitap  

Gayriciddi üslupla yazılmış bu mizahi roman gerçekdışı ve mesnetsizdir. Hiçbir doğruluğu yoktur. Cumhuriyet Halk Partisi?ne yönelik çok açık biçimde olumsuz ...

14.00 10.78 TL
Hasan Şahin, Hüküm Giymiş Hayaller

Hüküm Giymiş Hayaller  

Hasan Şahin  
Kırmızı Balon  

Sus, sesini duymak istersem fısıltılar yeter Sevmek istersem bahaneler yeter Dokunmak istersem, gökyüzünden yağmur düşer Kokunu istersem denizlerden meltem ...

26.00 16.90 TL
Hüseyin Dündar, Filipinler Deney L

Filipinler Deney L  

Hüseyin Dündar  
Kırmızı Balon  

Zor da olsa birini Aswang yapmayı başardım. Karşımda duran şu adam aslında bir canavar ama nasıl da korkuyor. Kafasının içi sorularla dolu. Bir de Aswang için ...

26.00 16.90 TL
Hasan Özbilen, Dağın Kara Yüzü 2 - Kerimin Çilesi

Dağın Kara Yüzü 2 - Kerim'in Çilesi  

Hasan Özbilen  
Gece Kitaplığı  

Dağın Kara Yüzü uzun bir süredir üzerinde çalıştığım bir eserdir. Benim Adım Kerim birinci kitaptır. Kerim?in çilesi, ikinci kitaptır. Romanın son kitabı ...

118.00 74.34 TL
Lütfi Özgünaydın, Taş Yolu - Eğin Öyküleri

Taş Yolu - Eğin Öyküleri  

Lütfi Özgünaydın  
Özgünaydın Yayınları  

Lütfi Özgünaydın ın Taş Yolu Eğin Öyküleri kitabı 5. Kez basıldı. Fırat Vadisinde, yüzyıllarca yaşayan insanların doğa ile ilişkilerinin sonucu dile geliyor ...

30.00 22.50 TL
Javier Bernal, Siyah Tekila

Siyah Tekila  

Javier Bernal  
Salon Yayınları  

Siyah Tekila, Orta Doğu?nun siyasi ve dini çekişmelerinden New York finans dünyasının entrikalarına uzanan sürükleyici ve şaşırtıcı bir gerilim. Hem duygu ...

39.50 25.68 TL