Toplam 1025 adet ürün

, Baba Ocağı

Baba Ocağı  

Dorlion Yayınevi  

Askerliğimi yapıp köyüme döneceğim günü beklerken ilk görüşte aşık olup; bir kızı sevmiştim. Bu sevgimin karşılıksız olmadığını öğrendikten sonra mutlu günler ...

45.00 25.65 TL
, Ay Güneşi Özledi

Ay Güneşi Özledi  

Ritim Sanat Yayınları  

Ben senin mürekkebinde çok kelimeler yazdım da sen tek bir harfini bile anlayacak değildin, göremedim. (Tanıtım Bülteninden) ...                                       

29.00 29.00 TL
, Aktivist Bir Palyaço

Aktivist Bir Palyaço  

Ritim Sanat Yayınları  

Çoğu zaman ben yazmam onları, onlar dökülürler kağıda ve gözlerimizin önüne. Ben sadece başka bir dünyadan bizim dünyamıza düşen bu şiirlerin çevirmeni ...

29.00 29.00 TL
, Tomurcuk - Şiirler

Tomurcuk - Şiirler  

Kültür Ajans Tanıtım ve Organizasyo  

Siz değerli okurların beğenisine sunduğumuz ''Tomurcuk Şiirler'' isimli bu çalışma iki yıldır alın teri döken "Bir İz Edebiyat Genç Yetenekler Atölyesi'nin ...

18.00 18.00 TL
, Sevgili Çocuk

Sevgili Çocuk  

Eksik Parça  

Bu gerilim romanı, diğerlerinin bittiği noktada başlıyor? Ormanda ıssız penceresiz bir kulübe. Burada yaşamak zorunda bırakılan Lena ve iki çocuğu. Onları dı ...

36.00 23.40 TL
, Prenses ve Hemithea

Prenses ve Hemithea  

Kuledibi Yayınları  

Geleceği bilen, Duyan, Gören, Bu Tanrı Sözcüsü Kadınların Hayatı, Yürekler acısıdır çoğunlukla. Kum kadın Prenses Larissa'nın da öyle Hemithea'nın da.. Bilin ...

40.00 30.00 TL
, Portekiz’in Yüce Dağları

Portekiz’in Yüce Dağları  

Eksik Parça  

Portekiz'in Yüce Dağları, 2002 yılında dünyanın en prestijli edebiyat ödüllerinden Man Booker ödülünü kazanan ve 2012'de filme uyarlanan Pi'nin Yaşamı'nın ...

34.00 22.10 TL
, Öfke

Öfke  

Fa Yayınları  

Bana bir çocuğu çok gören Tanrı'ya açtığım bir savaştır bu. Kimse beni durduramayacak. Sen bile! Tanrı insanları yaratırken hepsine bir özellik verdi. ...

20.00 20.00 TL
, Milli Mücadele Kahramanları ve Hikayeleri

Milli Mücadele Kahramanları ve Hikayeleri  

Zeyrek  

Kurtuluş Savaşı kahramanlarının bazılarının hikâyelerini bu kitapta bulacaksınız. Ancak cephede veya cephe gerisinde kahramanlık gösteren kahramanlar tabiî ki ...

15.00 9.75 TL
, Kuyucaklı Yusuf

Kuyucaklı Yusuf  

Zeyrek  

Hayat, birbirinden ayırdıklarını, kısa bir müddet için tekrar yaklaştırır gibi olsa bile, uzun zaman yan yana bırakmıyordu. Geçen günleri bir daha geri ...

23.00 14.95 TL
, Kürk Mantolu Madonna

Kürk Mantolu Madonna  

Zeyrek  

Beni bu kadar çok sevdiğine bir türlü inanamadığım için, sana âşık olmadığımı zannediyormuşum? Bunu şimdi anlıyorum. Demek ki, insanlar benden inanmak kabili ...

20.00 13.00 TL
, Kayalıklar Altında

Kayalıklar Altında  

Fa Yayınları  

Ellerin yakınında ilerlerken onlarcası daha çıktı ve gökyüzüne yükseldi.Sanki yavaşlatılmış şekilde oynatılan film sahnesini andırıyorlardı. Dağ evine geri mi ...

20.00 20.00 TL
, Katilimi Gözlerim Buldu

Katilimi Gözlerim Buldu  

Bir Gerçek Yaşam! Yazarlar, yazdıklarından sorumludur. Bir eser meydana getirirken, sorumluluğunu da hiç unutmamalıdır! Bu sorumluluk; yazar öldükten son ...

30.00 30.00 TL
, Kartela

Kartela  

Eksik Parça  

Kapıların açılma sesini işittim. Rüzgâr henüz yakalayamamıştı bedenimi. Koştum. Çok az vaktimin olduğunu bilerek hem de. Sanki bu işe girmezsem bitermişim ...

30.00 19.50 TL
, Güzeşte

Güzeşte  

Zeyrek  

Sıkı sıkı sarıldım dakikalarca ağladık.. günümüze, dünümüze, yaşayamadıklanmıza, yaşadıklarımıza hasretlerimize, umutlarımıza ağladık.. Ne kadar sürdü ...

20.00 13.00 TL
, Gurbet Kuşu

Gurbet Kuşu  

İnsan bu! Kuş misali; bir gün orada, bir gün burada? Eminim bu sözü çokça duymuşsunuzdur büyüklerinizden. Yeri ve zamanı geldikçe terennüm edilirdi dillerde? ...

20.00 20.00 TL
, Gecenin Resmi

Gecenin Resmi  

Kuledibi Yayınları  

Kaç güzele tohum olacak yüreğin kaç bahar yeşerecek kollarında ve kaç şarkıya söz olacak dilin? (Tanıtım Bülteninden) ...                                         

20.00 15.00 TL
, Ergene - Bir Trakya Hikayesi

Ergene - Bir Trakya Hikayesi  

Gece Kitaplığı  

Yıldız Dağlarından doğan ve akıp geçtiği her yere can veren Ergene Nehri, 1990'lı yıllarda kirlenerek, Trakya'da yaşayanların korkulu rüyası haline gelmeye ...

142.00 89.46 TL
, Cinnet Kafesi

Cinnet Kafesi  

Fa Yayınları  

Kelimelerimdi sular altında kalan... Hepsi boğuluyordu. Zamanı gelmişti onları gün yüzüne çıkarmanın. Üzerimdeki ağırlığın gitmesi kelimelerimin yan yana ...

20.00 20.00 TL
, Anahtar

Anahtar  

44 Yayınları  

Kuzenler Takımı'ndan unutulmayacak bir macera daha: Anahtar! Kuzenler Takımı, Ankara'nın Beypazarı ilçesindeki bir köyde yaşadığı iddia edilen Gecelerin Bekç ...

22.00 14.30 TL