Toplam 5547 adet ürün

Sami Aslan, Mevsim Gibi

Mevsim Gibi  

Sami Aslan  
Kültür Ajans Yayınları  

MEVSİM GİBİ Sultan Süleymana bile kalmadı dünya! Esersin rüzgar gibi hiddetin kime? Olsan da padişah, olsan da köle; Mevsim gibi gelip geçiyor insan. Dünyada ...

Süreyya Berfe, Kalfa (1965 - 1998)

Kalfa (1965 - 1998)  

Süreyya Berfe  
Yapı Kredi Yayınları  

Altmışlı yılların başından bu yana kırk küsur yıllık şiir yolculuğunda, hemen her yere hemen her insana uğramış, geceyle yorulmuş günle doğrulmuş şiirler... ...

44.44 28.89 TL
Sevgi Vural, Aşk Benimle Nerdesin?

Aşk Benimle Nerdesin?  

Sevgi Vural  
Scala Yayıncılık  

Sokağından geçiyorum Bu defa evdesin. Kesin! Aralanmış perdeleri evinin Yarı çıplak bakınıyor penceren Üstelik cam acık Haydi cama ...                           

30.00 18.90 TL
Yılmaz Akbaş, Aşk Gelince Gülümse

Aşk Gelince Gülümse  

Yılmaz Akbaş  
Cinius Yayınları  

Ben seni sevdim Ölümün kıyısındayken Hayata döndüm seninle Sen ve ya ben değil olmak Nefesler birleşince aşk ile, biz olunur Arşa yükselir, yaratandan parça ...

Gül Özay Süner, Beyhude

Beyhude  

Gül Özay Süner  
Cinius Yayınları  

VAZGEÇMEM Kaç kez ölsem uğrunda ölmeye doyarım Hangi cennet köşesine bir karışını değişirim Hangi kahpe güzeli senden çok severim Hangi diyar için kara ...

10.19 6.42 TL
N. Hakan Aydas, Kelim Oyunları

Kelim Oyunları  

N. Hakan Aydas  
Cinius Yayınları  

Her gün şiirler yazıyoruz birbirimize aslında. Günlük hayatımızda sıradan konuşmalar gibi gözüken her cümle, şiirin başlangıç noktasını oluşturuyor. Benim de ...

11.00 6.93 TL
İsmail Kocatürk, Naftalin Kokulu Güller

Naftalin Kokulu Güller  

İsmail Kocatürk  
Kora Yayın  

İsmail Kocatürk 1969 yılında Bursanın Orhangazi ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Orhangazide; yüksek öğrenimini İstanbulda, Marmara Üniversitesi Atatürk ...

9 5.67 TL
Kazım Güzel, Uykum Yine Kayıplarda

Uykum Yine Kayıplarda  

Kazım Güzel  
Kora Yayın  

Kazım Güzel, 1955te Sivasın Gürün ilçesine bağlı Davulhöyük köyünde doğdu. İlkokulu köyünde, ortaokulu ve teknik liseyi Sivasta bitirdi. İstanbul Telefon ...

9.26 5.83 TL
Yaşar Kemal, Bugünlerde Bahar İndi

Bugünlerde Bahar İndi  

Yaşar Kemal  
Yapı Kredi Yayınları  

İlkgençlik yıllarında, hikâye ve romandan önce, şiir yazmaya başlayan Türkiyenin evrensel yazarı Yaşar Kemal, şiirlerini Yapı Kredi Yayınları tarafından ...

Metin Aybek, Bir Alemdeyim...

Bir Alemdeyim...  

Metin Aybek  
Derin Yayınları  

bir alemdeyim ince bir yol hikayesi yüreğimdeki sızı sözün gümüş, sükutun altın olduğu bir alemdeyim bir alem ki... anlatılması güç sevdalardayım. kuşların ...

Metin Aybek, Sürgüne Gitti Sevdalarım

Sürgüne Gitti Sevdalarım  

Metin Aybek  
Derin Yayınları  

...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Ahmet İnam, Zaman Yapıcının Şiirleri

Zaman Yapıcının Şiirleri  

Ahmet İnam  
Hayal Yayınları  

hangi tezgâha sürersen sür bu hikâyeyi geleceği maziden sorgulayan vakitsiz bir şamardır şimdi! …yılanın ağrısında yenilenir zar… ateşe bıraktığım ...

11 7.70 TL
Nurettin Albayrak, Dertli Aşk Ağlatır Dert Söyletir 5

Dertli Aşk Ağlatır Dert Söyletir 5  

Nurettin Albayrak  
Kapı Yayınları  

Ne çare Kün! emri zuhura geldi Eşya vü mahlûkat hep zahir oldu Her ervah kendini bir yolda buldu İman u ikrraı ben sana dedim Dertli çok hikmetten irşad ...

12 8.40 TL
Mustafa Yazgan, Ölmek Kolaydı

Ölmek Kolaydı  

Mustafa Yazgan  
Vesta  

Değerli eşyalar; ya kasada, yâda yastık altında Özenle saklanırmış. Ben seni yüreğimin kasasındaki Kuş tüyü yastığımın altına koydum. Her başımı yasladığımda ...

8 4.40 TL
İzzet Eker, Doğum

Doğum  

İzzet Eker  
Vesta  

Şiirler ruhun ve yüreğin depremleridirler. Depremin gücü, imgelerin şiddetine bağlı. İste, DOĞUMda ruhun ve yüreğin fay hattının kesiştiği noktada sürgün veren ...

3.70 2.04 TL
İzzet Eker, Annem

Annem  

İzzet Eker  
Vesta  

İzzet EKER şiir tutkusunu özgürlük, sevgi ve hüzünle geliştirmeye çalışan, duyarlılığını dizelere kimi zaman öfkeyle, kimi zaman özlemle, kimi zaman da hüzünle ...

4.63 2.55 TL
Oral Gönenç, Egerotica +18 Ege Erotikası

Egerotica +18 Ege Erotikası  

Oral Gönenç  
Astrea Yayıncılık  

Batı edebiyatında erotik şiir, erotik roman veya erotik hikâye diye bir tür var. Tüm bu türler Erotica üst başlığıyla anılıyor. Kadın yazar Anais Ninden insan ...

14 9.10 TL
Erhan Ünal, Tek Kişilik Seyahat

Tek Kişilik Seyahat  

Erhan Ünal  
Avrupa Yakası Yayınları  

Sevdim; Akarak gözlerimden, Yüreğime indin, Orayı mesken edindin. Sana gelmek istedim, Seni sana getirdim. Ama sen ne beni sana götürebildin, Ne de beni bana ...

7.5 4.50 TL
Rıfat Ilgaz, Durmak Yok

Durmak Yok  

Rıfat Ilgaz  
Çınar Yayınları  

Durmak YokÇocuklar ve Gençler İçin Şiirler (Şiir – Seçki)1983 yılındaRıfat Ilgaz ve oğlu Aydın Ilgaz tarafından kurulan Çınar Yayınları, Rıfat Ilgazın Bütün ...

7.41 5.19 TL
Nazlı Eray, Usta Kalemlerden Masallar - Frej Apartmanının Esrarı

Usta Kalemlerden Masallar - Frej Apartmanı'nın Esrarı  

Nazlı Eray  
Doğan Egmont Çocuk Kitapları  

Nazlı ile Osmanın maceraları sürüyor.Büyülü bir şehirde, büyülü bir semtte, büyülübir apartmanda yaşananlar, Nazlı Erayın usta üslubuyla sizi bambaşka ...