Toplam 5547 adet ürün

Muhammed Bennis, Şarap

Şarap  

Muhammed Bennis  
Kırmızı Yayınları  

...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

22.90 16.03 TL
Funda Erdal Şahin, Yüreğimin Küf Kokusu

Yüreğimin Küf Kokusu  

Funda Erdal Şahin  
Yakamoz Yayıncılık  

Bahann müjdesi gibi bahar bayramıydı dünyaya gelişim. Hızır ve İlyas peygamberin dünyaya gelip, darda kalanlara, zorluk çekenlere yardım ettiğine inanılan o ...

Kemal Özer, Yaralı Karanfil

Yaralı Karanfil  

Kemal Özer  
Kırmızı Yayınları  

Gelecek günlerin bilincisu versin ateşteki çeliğe.Üzgünüm, insanın dağılan yüreğinibir dizeyle birleştirmek içinbunca geç kaldığına şiirlerimin.Ama övünüyorum ...

39.90 27.93 TL
Seyhan Özdamar, Lale Müldür (Lâle Müldür), Medine ve Kavun Likörü

Medine ve Kavun Likörü  

Seyhan Özdamar, Lale Müldür (Lâle Müldür)  
Artshop Yayıncılık  

değişik şuur hallerinden birindeyim işte rastgele ama benimle telepati yapmak istemiyor musun transss transss transss T E L E P A T İ T E L E P A T İ başlıyor ...

11.9 6.55 TL
Kamil Erhan Şuben, ...Ve Sevdalara Sevdalanırdı Aşk

...Ve Sevdalara Sevdalanırdı Aşk  

Kamil Erhan Şuben  
Bizim Kitaplar Yayınevi  

…VE SEVDALARA SEVDALANIRDI AŞKKamil Erhan ŞubenŞiirBİZİM KİTAPLAREvet güçsüzdür kollarım,ama sizleri yıldızlara yüreğimle taşırım.Evet titrektir ...

20 13.00 TL
Hüseyin Atabaş, Çıplak Su

Çıplak Su  

Hüseyin Atabaş  
Boyut Yayın Grubu  

Şiirleri ve denemeleri ile tanıdığımız Hüseyin Atabaşın Çıplak Su seçkisinde yaralan şiirleri kitaplaşmamış haliyle 2009 Yunus Nadi Şiir Ödülüne layık ...

22 14.30 TL
40% Saadettin Yıldız, Bayrak Şairi Arif Nihat Asyadan Seçmeler

''Bayrak Şairi'' Arif Nihat Asya'dan Seçmeler  

Saadettin Yıldız  
Ötüken Neşriyat  

Bir sanatçının göz nuru dökerek, fikir sancıları ve iç burkulmalarıyla, kalp ağrıları içinde, kalemine ciğerinden kan çekerek, belki hiçbir nesle âşinâ ...

25 15.00 TL
Ahmet Muhip Dranas, Şiirler

Şiirler  

Ahmet Muhip Dranas  
Kyrhos Yayınları  

Not :Daha önce Yapı Kredi Yayınları da çıkan ve 100 temel eserde bulunan Ahmet Muhip Dranas şiir kitabı Elips Yayınlarının alt markası olan Kyrhos ...

37% İsmet Özel, Şairin Devriye Nöbeti-1: Tok Kurda Puslu Hava

Şairin Devriye Nöbeti-1: Tok Kurda Puslu Hava  

İsmet Özel  
Şule Yayınları  

ŞAİRİN DEVRİYE NÖBETİ 1: TOK KURDA PUSLU HAVADaha önce kendisine emanet edilen nöbet yerinde şekerleme yapanın kurşuna dizildiği bir Türkiyede yaşamak ...

23.15 14.58 TL
Abdullah Akay, Dört Mevsimde Aşk Çiçekleri

Dört Mevsimde Aşk Çiçekleri  

Abdullah Akay  
Karakutu Yayınları  

DÖRT MEVSİMDE AŞK ÇİÇEKLERİGünümüz şairlerinden çoğu bir açmaz içinde, dil bilenler az. Gözlerini açar açmaz da siyasal bir ortamda kendilerini bulunca ...

35% Nihat Behram, Çıkmak İçin Bu Karanlıktan

Çıkmak İçin Bu Karanlıktan  

Nihat Behram  
Everest Yayınları  

Yağmur yağsa, sağanak olsun isterimDere köpük köpük aksın, toprakNefes alıp göğe baksınRüzgâr çıksa, ağaçlar ıslıklansın isterimKanatları ışıklanıp, ...

12.00 7.80 TL
Ercan İriş, Adını Yalnızlık Koydum

Adını Yalnızlık Koydum  

Ercan İriş  
Yükselen Kitap  

Şair 1978 yılında aksarayın eskil ilçesine bağlı karakol köyünde dünyaya gelmiştir ilköğrenimini feritpaşa ilköğretim okulunda orta öğrenimini karatal ...

Gültekin Emre, Küçük Deniz

Küçük Deniz  

Gültekin Emre  
Yapı Kredi Yayınları  

Küçük Deniz Gültekin Emrenin 1977-2006yılları arasında yazdığı şiirlerini, yayımlanmış sekiz kitabını ve yayımlanmamış son dosyasını bir araya getiriyor.Bir ...

Özcan Erdoğan, Horozu Düşen Hayat

Horozu Düşen Hayat  

Özcan Erdoğan  
İkaros Yayınları  

Günümüzün teknolojik imkânlarından da faydalanılarak dünyanın öte ucundaki bir olay, durum vs. hakkında fazlasıyla bilgi edinme imkânı söz konusudur. Şair bu ...

10.00 6.30 TL
Gulamrza Sabri Tebrizi, Köprü Seçme Şiirler

Köprü Seçme Şiirler  

Gulamrza Sabri Tebrizi  
Avrupa Yakası Yayınları  

Bir gün Atlantik okyanusu sahilinde, Dağlar, taşlar, kayalar eteyinde, Yollra üstünde, şehirlerde, köylerde Binşerin, milyonların gözünden uzak Vatanımı ...

Ramazan Morkoç, Bekle Beni

Bekle Beni  

Ramazan Morkoç  
Algı Yayıncılık  

...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

5 5.00 TL
Fikri Uzun, Kurtuluş Yolu

Kurtuluş Yolu  

Fikri Uzun  
Yalın Ses Yayınları  

Özentiden değil gerçek. Gün, ay, yıl olarak, doğum tarihim belli değil. Kastamonu, merkez Ortaköyde, Anamın deyişine göre; Yaprak kesiminde doğmuşum. Yaprak ...

Zekeriya Öztürk, Sevmenin Yorgunu Oldum

Sevmenin Yorgunu Oldum  

Zekeriya Öztürk  
Yalın Ses Yayınları  

ATATÜRKBin sekiz yüz seksen bir tarihindeYarandı dünyaya geldi AtatürkKendisine ulvi değer verildiBaşarıda üstün oldu AtatürkVatan milletinin aşkıyla ...

Ümran Davran, Kimse Yüreğinden Öptü mü Seni

Kimse Yüreğinden Öptü mü Seni  

Ümran Davran  
Yalın Ses Yayınları  

...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Yaşar Miraç, Pembe Halk

Pembe Halk  

Yaşar Miraç  
Bileşim Yayıncılık  

...