Toplam 255 adet ürün

37% , Turkuaz

Turkuaz  

Cinius Yayınları  

Yazar, şair Dursun Can Eyüboğlu'nun "TURKUAZ" adlı şiir kitabı; serbest şiir, Türk şiir geleneği ve Japon haiku şiir sanatının harmanlanmasıyla oluşturulmuş, ...

14.00 8.82 TL
35% Demet Erdoğan, Turuncu Mevsim

Turuncu Mevsim  

Demet Erdoğan  
Dahi Yayıncılık  

Turuncu Mevsim Uzun zamandır içimdeki hasreti, özlemi, acıyı,kederi ve aşkı biriktirdim. Benden bir ben daha çıktı.Sınırlıydı zaman,kısaydı yazılanlar. M ...

24.00 15.60 TL
32% Berat Onur Sakarya, Vasiyetin Varisi

Vasiyetin Varisi  

Berat Onur Sakarya  
İzan Yayıncılık  

Her iyi şiir, kendisinden önceki tüm şiirlerin devamı ; her genç şair, kendi kuşağının pusulasıdır. Vasiyetin Varisi ile kendi eserim olan Bir Çaydanlığın ...

12.00 8.16 TL
37% Alime Semerci, Söz Sanatçısı

Söz Sanatçısı  

Alime Semerci  
Semerci Yayınları  

...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

30.00 18.90 TL
32% Mustafa Güçlü, Sizden Önce Geçtim

Sizden Önce Geçtim  

Mustafa Güçlü  
İzan Yayıncılık  

Şiirin dehlizlerinde Yörük yaşantısının izlerini süren Mustafa Güçlü, Akdeniz rüzgârları kokan zengin imgeleri, bilge bir şamanın sabrını sınayan kavgacı ...

20.00 13.60 TL
40% Kolektif, Şiir Seti 2 - 10 Kitap Takım

Şiir Seti 2 - 10 Kitap Takım  

Kolektif  
Parana  

...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

110.00 66.00 TL
32% Özge Özgen, Kuş Resimleri

Kuş Resimleri  

Özge Özgen  
İzan Yayıncılık  

Ben aşkı olduğu gibi yaşadım hep. Yanlışlarım da , doğrularım da benim seçimimdi her zaman. Koybolduğum günlerim olmuştur mutlaka. Ve kendimi bulamadığım ...

40.00 27.20 TL
Dinçer Erke, Kıvılcımlar

Kıvılcımlar  

Dinçer Erke  
Demirkapı Yayınları  

Dinçer Erke 1972 yılında, Almanya'da bir yıllığına grafik sanatlar okumak üzere Türkiye'den ayrıldı. Fransa'nın 1968 yılı sonrası meydana gelen sosyokültürel ...

10.00 10.00 TL
32% Ümit Şener Ta, Kısa Pantolonlu Yetişkinler Bandosu

Kısa Pantolonlu Yetişkinler Bandosu  

Ümit Şener Ta  
İzan Yayıncılık  

Bir başına kalabalıkta herkes sana bakar ama göremez annenin tuttuğu elleri (Tanıtım Bülteninden) ...                                                                                             

15.00 10.20 TL
40% Cem Ateş, İyi Zamanlar Takvimi

İyi Zamanlar Takvimi  

Cem Ateş  
Poesis  

Sözcüklerin kendine ait yolculukları vardır. İyi Zamanlar Takvimi bu yolculuğun hüzünlü tarafına dokunuyor. Hüzün içselleştirilmiş bir zaman aralığında dile ...

18.00 10.80 TL
37% Sinan Çaya, Askerde Şiirsellik

Askerde Şiirsellik  

Sinan Çaya  
Baygenç Yayıncılık  

Bir hedef kitleye seslenirken o insanların beğenilerine, hele onları sarıp sarmalamış bir alt kültür söz konusu ise, oralardan kaynaklanan değer yargılarına ...

30.00 18.90 TL
55% Mustafa Kutlu, Kutlu Aşk

Kutlu Aşk  

Mustafa Kutlu  
Boy Yayınları  

Kutlu, üslubu ve tarzı olan bir şairdir. Onun şiiri kafiye tutturmaktan öte bir nitelik taşır. Entelektüel kaygılardan, süsten, laf kalabalığından uzak, ...

20.00 9.00 TL
45% Güler Erdem, Hüzün Senfonisi

Hüzün Senfonisi  

Güler Erdem  
Zinde Yayınevi  

Seher yeli olsam Saçlarını dağıtır,tenini okşarım Zühre yıldızı olsan Doğmanı sabırsızlıkla bekler Her gece sana bakarım. Tut ki yolcusun Yorulduğ ...

20.00 11.00 TL
35% Turan Novrozlu, Februum

Februum  

Turan Novrozlu  
Post Yayın  

"Festival gibiydi ölüm Eski ritüeller ve yeni insanlar Sonra dualar okundu Günahlarımızın affı için Yine yeni günah keçileri bulundu Kutsal Februum için ...

17.00 11.05 TL
30% Salih Koç, Bir Yolunu Bulmuştuk

Bir Yolunu Bulmuştuk  

Salih Koç  
Tunç Yayıncılık  

"Bir Yolunu Bulmuştuk?" adlı bu kitap; ülkemizdeki kırk bine yakın köyün neredeyse yüzde doksanından fazlasında okulların bulunmadığı bir dönemde fikir babal ...

20.00 14.00 TL
37% Hasan Hüseyin Yalvaç, Zulme Direnenler

Zulme Direnenler  

Hasan Hüseyin Yalvaç  
Cinius Yayınları  

...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

14.00 8.82 TL
37% Naime Arıcan, Söyleyecek Sözüm Var

Söyleyecek Sözüm Var  

Naime Arıcan  
Cinius Yayınları  

ŞAİRİN HAYATI 1942 yılında Ordu?nun  Mesudiye ilçesi Yeşilce köyünde dokuz  çocuklu ailenin  dördüncü çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. 13 yaşında babasını ka ...

10.00 6.30 TL
35% Mehmet Özkan Şüküran, Aynada Yürüyen Sesler

Aynada Yürüyen Sesler  

Mehmet Özkan Şüküran  
İthaki Yayınları  

Niçin unuttuğumu hatırlamam zor burada Zaman aradan çekilirse susarım, dilimde süt dövmesi Suyun kırdığı beyaz, bir vadiye şimdi diye açılan ağız Orada dursun ...

10.00 6.50 TL
42% Şevki Özbilen, Tanrı Dağlarından Türk Ellerine

Tanrı Dağları'ndan Türk Ellerine  

Şevki Özbilen  
Ergenekon  

Güneşin doğuşunu izledim Fergana vadisinden Başı dumanlı karlı dağların eteklerinden Ceviz ağaçlarında sincaplar ötüyordu, uzakta Kuş cıvıltılarında uyandım ...

60.00 34.80 TL
40% , Kalpli Çantam

Kalpli Çantam  

İkinci Adam  

Bir yıldızsın kalbimde Bense gökyüzüm gözlerindeki Mutluluğum ben olmam gülüşündeki Adımı duymam sesindeki Sevginle ısınan kalbim Çarpıyor senin için Umutlu ...

20.00 12.00 TL