Toplam 144 adet ürün

37% Şahizer Nur Öztuna, İstanbul Şiirleri

İstanbul Şiirleri  

Şahizer Nur Öztuna  
Cinius Yayınları  

Zordur İstanbul'u anlatmak, sözcüklere dökmek. Şiirler yazmak, besteler yapmak, resimler çizmek zordur. İstanbul insanın kanına işler. İstanbul aşık eder. ...

15.00 9.45 TL  
35% Melisa Uysal, Küçük Kızın Tiyatrosu

Küçük Kızın Tiyatrosu  

Melisa Uysal  
Artikel Yayıncılık  

Beşinci sınıftan beri hayalini kurduğum kitabın konusunu babamı kaybettikten sonra değiştirerek kendi hayatıma uyarladım. Çok zorluk çeksem de buralara gelene ...

22.50 14.62 TL  
40% Süleyman Şahin, Dar Vakitte Düş

Dar Vakitte Düş  

Süleyman Şahin  
Edebiyatist  

Aşk, çocuk ve ölüm... Birbiriyle ilintisi uzak olan bu üç sözcük içiniz titrediğinde çok yaklaşır birbirine. Süleyman Şahin?in kitabının dokusunda bu üç ...

14.00 8.40 TL  
37% Serhat Sungur, Yitirilmemiş Kadınlar

Yitirilmemiş Kadınlar  

Serhat Sungur  
Cinius Yayınları  

"Hangi hikâye ile başladıysa başlasın O ağıt ardı devam eden haksızlığa tek sözümüz Artık ayağa kalkmalı kadınlar Ya hep birlikte ya hiç olmalılar Yok olmalı ...

10.00 6.30 TL  
37% Tunahan Özkan, Son Sözüm

Son Sözüm  

Tunahan Özkan  
Cinius Yayınları  

Zamana doğru çıktığım bu yolculukta; Aşka dair şarkılar, hayata dair Şiirler yazmak için hiç yılmadan, Usanmadan çalışacak olmanın Gururunu yaşıyorum. ...

12.00 7.56 TL  
İbrahim Halil Bozkurt, Şairler Yağmuru Sever

Şairler Yağmuru Sever  

İbrahim Halil Bozkurt  
Gece Kitaplığı  

Hüzünlü bir bahar gibi olduk yine? Umutlarımızı sararttık, Toprağımıza yağmur düşürdük, Ellerimizi bırakıp ayrı yollara koyulduk. Birimiz yağmur sularına ...

22.00 22.00 TL  
37% Zerdeşt Cemal, Mevsimleri Geç Kalbim

Mevsimleri Geç Kalbim  

Zerdeşt Cemal  
Na Yayınları  

Başı mamur adımlarla Yol alıyorum İnatçı ve katı bi( r)uhla Istıraplarınıza sığınıyorum Yorgun bir akşamın Sise damıtılmış mısralarında Kendime baktırıyorum ...

25.00 15.75 TL  
37% Mustafa Ünlü, Aşkın İzleri

Aşkın İzleri  

Mustafa Ünlü  
Cinius Yayınları  

Şiirler terapi gibidir aslında, en azından benim için öyle. Şiirin tanımını yapamam sizlere, bu duygusuzca olur diye düşünüyorum. Şunu söyleyebilirim ki; ...

12.00 7.56 TL  
37% Ali Kaçar, Adalet Eşitlik Özgürlük

Adalet Eşitlik Özgürlük  

Ali Kaçar  
Cinius Yayınları  

İlahi olmayan yazgı Ta başından böyle yazılmıştı. Kendi kaderini toplum Çok kötü karalamıştı. Karar verilmiş, Hesap görülmüştü; Kimine ağlamak, Kimine gülmek ...

22.00 13.86 TL  
35% Ayten Çatıkkaş Yavuz, Veda Etmedim Sana Beni Unutamazsın

Veda Etmedim Sana Beni Unutamazsın  

Ayten Çatıkkaş Yavuz  
Kırmızı Balon  

''Yıldızlar kayarken Tuttuğum dilek Yaramadı hiç işe Artık dileklerim Taşa, dağa Mavi kuşa?'' (Tanıtım Bülteninden) ...                           

24.00 15.60 TL  
37% Zerdeşt Cemal, Toledo ve Surun Düşündürdükleri

Toledo ve Sur'un Düşündürdükleri  

Zerdeşt Cemal  
Na Yayınları  

Küçük Işıklar Uzak diyarların şarabı mayalanınca hislerin deryasında Geleceğim Yetim akşamlar uyumadan hiçbir adres sormadan Rüzgârın hükmüne katacağım b ...

25.00 15.75 TL  
37% İsmail Özabacı, Bir Şeyler Eksik Galiba Yaşamımızda…

Bir Şeyler Eksik Galiba Yaşamımızda…  

İsmail Özabacı  
Cinius Yayınları  

Gittin Demek Gerçekten Gittin demek bu defa gerçekten, usul usul sessizce, içine gömdün her şeyi farkındayım... kadınlar susarak gidermiş, gerçekmiş, geç öğr ...

40.00 25.20 TL  
30% Eren Kazım Yıldırım, Leyl

Leyl  

Eren Kazım Yıldırım  
Tunç Yayıncılık  

Ne sen cennetsin artık, ne de ben yasak elma, yalnızlıktan kovulmuş, iki günahkarız seninle. Ne sen bir damla yağmursun, ne de ben aylardan eylül, ikimiz de ...

22.00 15.40 TL  
40% Neva Ney, Aşkın Sözyaşları

Aşkın Sözyaşları  

Neva Ney  
İkinci Adam  

Bir yönüyle geleneğin şiirini damıtarak, eski şiirin esintisiyle söz dizimini biçime dönüştürmenin çabasını veren Neva Ney; sac ayaklarından biri olan farklı ...

20.00 12.00 TL  
35% Ferit Hüseyin, Yalan Bayramı

Yalan Bayramı  

Ferit Hüseyin  
Zengin Yayıncılık  

Ferit Hüseyin, ruhundaki Doğu gömleğini çıkarmadan, modern Batı şiirinin en güzel giysileriyle dizelerini süslemeyi becerebilmiştir. Duygusallık, hüzün ve en ...

15.00 9.75 TL  
Osman Olcay Yaman, Onlar

Onlar  

Osman Olcay Yaman  
Gazel Yayınevi  

Sevgi ne idi usta? Onu eritmek mi? Besleyip pişirip olgunlaştırmak mı? Tutsaklaştırmak mı? Özgürleştirmek mi? Onun yerine düşünüp karar vermek mi? ...

28.00 28.00 TL  
Özlem Gündoğdu, Şiir Sepeti - 2

Şiir Sepeti - 2  

Özlem Gündoğdu  
Gece Kitaplığı  

Bahar Geldi Gördünüz Mü? Bahar geliyormuş, Ağaçlar gelin olmuş, gidiyormuş... Gelincikler kırmızı, çiçeğe durmuş, Erikler küçük beyaz, çiçekler açmış avluda. ...

41.00 41.00 TL  
37% Can Seyfettin Al, Ehram

Ehram  

Can Seyfettin Al  
Cinius Yayınları  

Alfabenin son harfi eksikti bu kitabın adında. Hani en baştan demiştim ya, ucuz bir şiirin, ilk belirtisi gibiydi adın. Bu yüzden adına hiç şiir yazmadım. ...

14.00 8.82 TL  
Dilaver Aygen, Dayan Yüreğim

Dayan Yüreğim  

Dilaver Aygen  
Gece Kitaplığı  

Yoksam Eğer Kimselere verecek hesabım olmasın, Herkes beni iyilikle ansın, Eşim çocuklarım Adımı şeref madalyası gibi Göğsünde taşısın, Hayat öyküm bir faniy ...

58.00 58.00 TL  
37% Akif Doğrul, Darmadağınık

Darmadağınık  

Akif Doğrul  
Cinius Yayınları  

Absürd Benzodiazepinler bile telaşsız, tesirsizdir, Sen içimde yokken daha... Yağmurlarla hep yeniden yaratılırım? Korkusu aşkken, Kendini inkâr eder hep. Mi ...

13.00 8.19 TL