Toplam 557 adet ürün

35% Engin K. Demir, Ölüme Bir Adım

Ölüme Bir Adım  

Engin K. Demir  
Pruva  

Ölüme Bir Adım?ın ana izleğinde günlük hayatın sıradanlığı içinde sıradışı ayrıntılar bulunuyor. Bu yüzden okur, her öyküde kendine kolaylıkla bir yer ...

20.00 13.00 TL
35% Sabahattin Ali, Sabahattin Ali Külliyatı-Kutulu Set-3 Kitap Takım

Sabahattin Ali Külliyatı-Kutulu Set-3 Kitap Takım  

Sabahattin Ali  
Epsilon Yayınları  

Edebiyatımızın dev ismi Sabahattin Ali?nin tüm eserleri şimdi kutulu ambalajında! Set içindeki kitaplar: - Tüm Eserleri ? Öyküler  - Tüm Eserleri ? Roman ...

135.00 87.75 TL
35% Sinem Ataklı, Yükseliş 2417

Yükseliş 2417  

Sinem Ataklı  
Epsilon Yayınları  

Bugünü dünden farklı Kılan tek şey,değişen dengelerdi. Yüz yıldır hakkımda kahramanlık hikâyeleri anlatan sistem, bugün beni bir hain ilan etti. Ölüm emrim v ...

32.50 21.12 TL
35% Emine Tavuz, Yere Yakın Yıldızlara Uzak

Yere Yakın Yıldızlara Uzak  

Emine Tavuz  
Epsilon Yayınları  

?Her kalp atışının bir hikâyesi vardı.? Bestegül her sabah yaptığı gibi, o sabah da okula gitmek için evden ayrıldığında, kaderinin on üç diğer insanla bir ...

33.50 21.78 TL
35% Emine Tavuz, Yere Yakın Yıldızlara Uzak

Yere Yakın Yıldızlara Uzak  

Emine Tavuz  
Epsilon Yayınları  

?Her kalp atışının bir hikâyesi vardı.? Bestegül her sabah yaptığı gibi, o sabah da okula gitmek için evden ayrıldığında, kaderinin on üç diğer insanla birle ...

33.50 21.78 TL
35% Gülşah Tülay Çırak, Soğuk Sessizlik

Soğuk Sessizlik  

Gülşah Tülay Çırak  
Epsilon Yayınları  

Eğer öfkene yenilirsen, itaat etmek kaçınılmazdır. Ördüğüm duvarlar, yetiştirildiğim çocuk kampının üzerine kuruluydu. O duvarları yıktım. Yerine yenilerini ...

35.00 22.75 TL
35% Arda Erel, Yüz Yüze-Sarsıntı 2

Yüz Yüze-Sarsıntı 2  

Arda Erel  
Epsilon Yayınları  

Arda Erel ilk psikolojik romanı Sarsıntı ?nın ardından devam romanı Yüz Yüze ile gözlerini bu kez topluma çevirirken, görünenle yaşananın ayrımını ...

29.50 19.18 TL
35% Beyza Erdem, Portakal Çiçeği

Portakal Çiçeği  

Beyza Erdem  
Epsilon Yayınları  

?Çiçek uyandı, bu son perde.? Meğer bilmediğim ne çok şey varmış, şimdi anlıyorum. Tanıdığımı sandığım insanlar başkaymış. Hiç sezdirmedikleri yaraları ben ...

42.50 27.62 TL
35% Elif Torun, Devrim 2-Gölge

Devrim 2-Gölge  

Elif Torun  
Epsilon Yayınları  

Birkaç yanlış tercihin ve amansız bir adama aşık olmanın hayatını ne kadar değiştireceğini bilmiyordu Devrim. Ölümün kıyısında dolanmak, içindeki sızıya göğüs ...

37.50 24.38 TL
35% Figen Şahin, Ada: İkinci El Umutlar

Ada: İkinci El Umutlar  

Figen Şahin  
Epsilon Yayınları  

Hayat uzun ve engellerle dolu bir yoldur; kimileri tökezleyerek kimileri ise zahmetsizce yürüyerek ilerler. Sahaf raflarında saklı kalmış yaşamların sırrını ...

18.50 12.03 TL
35% Pürlen Kıyat Karakuş, Mühürlü Zarf

Mühürlü Zarf  

Pürlen Kıyat Karakuş  
Epsilon Yayınları  

Üç Kuşağın Acılarına, Kayıplarına Ve Aşklarına Tanık Olacak, Yakın Tarihimizin Gerçekleriyle Dehşete Düşeceksiniz. Başarılı bir pilot olan Kartal Tan, hayatı ...

27.50 17.88 TL
35% Selda Keser, Hizmetçi

Hizmetçi  

Selda Keser  
Epsilon Yayınları  

Hiçbir şey göründüğü gibi değildir! Ve bazen yalanlar savunma kalenizin en güçlü taşları olabilir. Eğer hayatta tutunacak tek dalınız bile kalmamışsa ve üs ...

42.50 27.62 TL
35% Murat Ekşi, Hacker

Hacker  

Murat Ekşi  
Epsilon Yayınları  

?Sonuçta hepimiz aynıyız.? Türkiye?de doğup büyümüş olan Kayra Şafak, 21. yüzyılın en yetenekli bilgisayar programcılarından birisidir. Ailesinin intikamın ...

32.50 21.12 TL
35% İmran Tohumcu, Bir Rüyanın Peşinden

Bir Rüyanın Peşinden  

İmran Tohumcu  
Epsilon Yayınları  

Kader midir iki insanı bir araya getirip sonsuz yolculuğa çıkaran, yoksa atılan ilk adım mıdır aslında kader çizgisini oluşturan? Yazar Rüya Alaca'nın bu sor ...

49.50 32.18 TL
40% Peyami Safa, Hikayeler

Hikayeler  

Peyami Safa  
Ötüken Neşriyat  

Edebiyat târihçileri, son asır fikrî, içtimâi ve edebî sahaların Peyâmi Safâ gibi bir büyük ismi hakkında umûmî hükümler verirken, onun hikâyeleri üzerinde ...

35.00 21.00 TL
40% Walter Scott, Selahaddin Eyyubi ve Arslan Yürekli Richard

Selahaddin Eyyubi ve Arslan Yürekli Richard  

Walter Scott  
Ötüken Neşriyat  

Dünya edebiyatında ?tarihî roman? türünün babası sayılan Sir Walter Scott, Haçlı Seferleri?nin en ilginci olarak görülen Üçüncü Haçlı Seferi?ni merkeze aldığı ...

45.00 27.00 TL
35% , Paranın Türküsü

Paranın Türküsü  

Phoenix Yayınevi  

Tarihin engin derinliklerinde kalsa da önce Oğuz Elleri'nden, sonra Avşar Ellerinden, acılarla savrularak yollara düşen Türkmenler; Erzurum ? Kars Yaylası'nı, ...

35.00 22.75 TL
Kadim Gültekin, Zaman Oyunları

Zaman Oyunları  

Kadim Gültekin  
Antares  

Zamanda geriye dönüp, geçmişteki bir cinayeti engelleme şansın olsaydı ne yapardın? Ya da yazdığın bir romandaki kahramanın gerçekte var olduğunu fark ...

24.00 24.00 TL
Gökcan Şahin, Suçun Altın Devri

Suçun Altın Devri  

Gökcan Şahin  
Antares  

Hiçbir suçun kanıtlanamadığı, adaletin tamamen işlevsiz kaldığı bir dünyada yaşasaydık ne olurdu? Yapay zekâ atılımıyla birlikte, "deepfake" denilen yöntemle ...

16.00 16.00 TL
Serdar Yıldız, İllet - Bir Salgın Romanı

İllet - Bir Salgın Romanı  

Serdar Yıldız  
Antares  

Boğaz?a musallat olan salgın yüzyılı aşkın gizemli bir tarihin, cinayetlerin, ilkel inanışların, mitoloji tanrılarının ve karanlık planların kapılarını ...

36.00 36.00 TL